Robs Luters apceļo pasauli ar velosipēdu un "iPhone" (FOTO), Mixnews.lv

Robs Luters apceļo pasauli ar velosipēdu un "iPhone" (FOTO) (1)

фото

Tehnika | 2013. gada 14. martā plkst. 17:02

Robs Luters izvēlējies tādu dzīvi, kādu liela daļa atļaujas vien sapņos. 2011.gadā viņš sāka apceļot pasauli ar velosipēdu, un pirms dažiem mēnešiem viņš iepazīstināja pasauli ar burvīgām fotogrāfijām, kuras uzņemtas ar "iPhone", raksta portāls "mashable.com".

фото

Kopš ceļojuma sākuma viņš jau ir nobraucis vairāk nekā 9000 jūdzes (gandrīz 15000 km), šķērsojis 21 robežu un šajā laikā labdarības mērķiem savācis nekā 2000 ASV dolāru (1055 LVL).

фото

Robs ir šķērsojis tuksnešus, kāpis kalnos un iepazinis, kā dzīvo cilvēki visattālākajos zemes nostūros. Tomēr visu ceļojuma laiku viņš izmanto moderno tehnoloģiju iespējas, proti, sociālo tīklu "Instagram".

фото

фото

Luters savā ceļojumā izmantoja "iPhone", taču ar "Instagram" iepazinās tikai pavisam nesen, meklējot veidu, kā vieglāk nopublicēt ar spoguļkameru uzņemtās fotogrāfijas. Kopš 2011.gada 10.decembra viņš ir publicējis vairāk nekā 200 burvīgu fotogrāfiju no visas pasaules, un šājā sociālajā tīklā Lutera profilam ir gandrīz 4000 sekotāju.

фото

фото

Nenoliedzami, "Instagram" sabiedriskā nozīme var kļūt par iedvesmas avotu šādā ceļojumā.

фото

фото

"Visā pasaulē dzīvojošu cilvēku atbalsts ir neticams. Mani katru dienu kāds uzrunā, un es esmu metis lielus līkumus, lai nokļūtu pilsētā, kur ir pieejams bezvadu internets, lai varētu pieslēgties sociālajiem tīkliem. Tā man ir kļuvusi par zināmu pozitīvu atkarību," Luters stāsta pagājušajā nedēļā "Instagram" blogā publicētajā intervijā.

фото

фото

Patlaban Luters atrodas Honkongā, no kurienes viņš gatavojas pārcelties uz Austrāliju. Portāls "mashable.com" izvēlējies desmit izteiksmīgas fotogrāfijas.

Foto: instagram.com/roblutter, facebook.com/rwlutter

Komentāri 1
Dmitrijspirms 6 gadiem
Nu gan burvīgas bildes, pat sagribējas uzreiz iphonu nopirkt un doties ceļot)))