Goodlook.lv – tā ir jauna, profesionāla Web platforma, kas paredzēta tirdzniecībai, Mixnews.lv

Goodlook.lv – tā ir jauna, profesionāla Web platforma, kas paredzēta tirdzniecībai

фото

Tehnika | 2017. gada 21. augustā plkst. 09:37

Sakarā ar pēdējiem notikumiem, kas saistīti ar populārāko sludinājumu portālu, vietējā tirgū ir parādījies milzīgs daudzums jaunu sludinājumu vietņu. Tomēr projekts Goodlook.lv nav iecerēts kā sludinājumu vietne, tas ir pilnīgi jauns pakalpojumu veids kas būtiski atšķiras savu plašo iespēju dēļ, tas attiecas uz konkrētu tirgus nišu. Šis pakalpojums ir domāts apģērbu, aksesuāru un bērnu preču pārdevējiem, kā arī tiem speciālistiem, kas piedāvā pakalpojumus skaistumkopšanas jomā.

Visbiežāk Latvijas online tirgotāji savu preču un pakalpojumu virzībai tirgū izmanto sociālos tīklus, sludinājumu vietnes un mājaslapas fotogrāfiju izvietošanai, kas ir paredzēti pavisam citiem mērķiem. Vairums tirgotāju reklamē savas preces dažādām sociālo tīklu grupām, bet šādai darbībai ir ievērojami trūkumi – praktiski nav iespējams atrast nepieciešamo preci, esošie filtri nedarbojas, trūkst iespēju atrast un salīdzināt līdzīgas preces. Tādējādi pārdevējs ir savu preci izreklamējis, bet attiecīgā reklāma strauji ir pavirzījusies sarakstā uz leju un pazudusi. Bez tam gan pārdevēju, gan viņu reklāmu ir daudz, ka to potenciālajiem pircējiem paredzētais saraksts kļūst tik ļoti nepārskatāms, ka vairums preču tā arī paliek nepamanītas.

фото

Tieši tādēļ arī ir izveidots projekts Goodlook.lv, kas ir bezmaksas pakalpojums, ar kura palīdzību tie tirgotāji, kas darbojas Latvijas tirgū, var atvērt savus interneta veikalus. Tas ievērojami atvieglos iespēju pircējiem atrast nepieciešamo preci vai pakalpojumu, jo visi piedāvājumi atradīsies vienā vietā. Ērtais filtrs ļauj arast tieši to preci, kas nepieciešama pircējam. Pārdevējs arī turpmāk var reklamēt savas preces sociālajos tīklos, vienlaicīgi novirzot pircēju uz savu vietni Goodlook.lv, kurā profesionāli ir izvietoti viņa preces un pakalpojumi.

Platforma ir izveidota tādējādi, ka pārdevējam ir iespēja izveidot veselu veikalu vai arī tikai ievietot vienreizēju sludinājumu. Pakalpojums Goodlook.lv ir noderīgs ne tikai onlaine tirgotājiem, bet arī veikaliem, kas darbojas offline, īpaši tiem veikaliem, kuriem nav sava interneta veikala vai arī tas jau ir novecojis.

Atverot savus vaikalus ar Goodlook.lv palīdzību, pārdevējiem ir iespēja izvietot tajos savas preces pircējiem visērtākajā un saprotamākajā veidā, izmantojot sīku preces aprakstu, reklāmu un analīzi, papildus netērējot liekus naudas līdzekļus. Sava veikala vadībai nav nepieciešamas īpašas zināšanas vai prasmes. Līdz ar to jebkurš, pat nepieredzējis, interneta tīkla lietotājs var viegli apgūt platformas Goodlook.lv lietošanas pamatus.

фото

Šī resursa kreatīvā ideja un izstrādne pieder web studijai GOODTEC. Tas ir projekts, kam nav analogu Latvijas tirgū, tas ir izstrādāts, ņemot vērā visas jaunās web attīstības tendences. Īpašu vērību dizaineri pievērsuši lietotāju interfeisa izstrādes idejai. Platforma spēj nodrošināt ātru vietnes darbu pie jebkura preču skaita. Bez tam visu laiku darbojas pastāvīgs tehniskais atbalsts, kas var sniegt palīdzību, reģistrējoties un pievienojot preces.

Goodlook.lv – tas ir jauns, bet ambiciozs Interneta projekts, ar kura palīdzību katrs tirgotājs atradīs pircēju savai precei, bet katrs pircējs – sev nepieciešamo preci.

Komentāri