Datora monitors birojā – kam pievērst uzmanību izvēloties?, Mixnews.lv

Datora monitors birojā – kam pievērst uzmanību izvēloties?

фото

Tehnika | 2017. gada 1. septembrī plkst. 17:16

Vēlamies, lai pērkot stacionārā datora monitoru darbam, šis produkts kalpotu pietiekami ilgi. Taču bieži notiek tā, ka noteiktu funkciju trūkuma dēļ šo preci nākas apmainīt pret jaunu. Kādiem monitora parametriem būtu jāpievērš uzmanība, izvēloties to darbam birojā?

Šajā gadījumā pirmkārt būtu jāvērtē darbinieku vajadzības un pats darba raksturs. Gadījumos, kad dators nepieciešams tikai ikdienas uzdevumu pildīšanai, var izvēlēties no vienkāršākiem variantiem, savukārt, ja jāstrādā ar grafikas programmām vai arī ar tādām, kurām nepieciešama liela slodze, prasības attiecībā uz monitoru arī būs daudz augstākas.

Pēc tam būtu jāpadomā, kāds būs displeja izmērs – daudzi var apstiprināt, ka, gadījumos, kad ekrāns ir lielāks, strādāt ir daudz ērtāk, taču tas ir atkarīgs ne tikai monitora izmēra, bet arī no izšķirtspējas. Tieši no šī parametra būs atkarīga redzamā attēla kvalitāte. Tāpēc, ja jūsu darbiniekiem nākas strādāt ar video vai citām programmām informācijas rediģēšanai, būtu jāizvērtē iespēja iegādāties FULL HD vai augstākas izšķirtspējas monitors.

Šādos gadījumos būs svarīgs arī krāsu daudzums – jo to vairāk, jo labāka ir attēla kvalitāte. Tomēr, ja neplānojat strādāt ar programmām, kas prasa augstu izšķirtspēju, būs piemēroti arī vienkāršāki varianti, kas daudz mazāk nogurdinās acis.

Vēl viens svarīgs un darbam birojā sevišķi aktuāls kritērijs ir savienojumu skaits. Loģiski, jo vairāk būs savienojumu, jo vairāk izmantošanas iespēju varēs piedāvāt monitors – jo ir ērti, ja šim produktam var pievienot nepieciešamos projektorus vai digitāli lejupielādēt informāciju no citām ierīcēm.

Katra papildu šo ierīču funkcija nodrošinās vēl vairāk komforta – piemēram, ja būs integrēti skaļruņi, papildus nebūs jārūpējas par skaļruņiem. Taču izvēloties piemērotāko variantu, jāapsver, vai visas piedāvātās iespējas tiešām Jums ir nepieciešamas un ir investīciju vērtas.

Izvēloties šīs ierīces birojam, ne mazāk svarīgs būs arī to dizains un svars. Bieži vien ir vajadzība pārvietot monitoru no vienas vietas uz citu, tāpēc ar vieglākiem modeļiem šīs darbības būs iespējams paveikt daudz vienkāršāk. Savukārt ergonomiskais dizains ļaus ērti tos novietot pat uz mazākā darba galda.

Tirgū un interneta veikalā 220.lv šobrīd var atrast pašus dažādākos stilistiskos un tehnoloģiskos risinājumus, tāpēc, ņemot vērā iepriekš norādītos aspektus un savas finanšu iespējas, varēsiet sameklēt variantu, kas daudzus gadus kvalitatīvi kalpos jūsu darba vidē.

Stacionārā vai pārnēsājamā datora monitorus par labu cenu iegādāsieties interneta veikalā 220.lv.

Komentāri