Aizkavē "HTC One" tirdzniecības sākšanu, Mixnews.lv

Aizkavē "HTC One" tirdzniecības sākšanu

фото

Tehnika | 2013. gada 20. martā plkst. 13:45

Taivānas viedtelefonu ražotājs "HTC Corp." aizkavējis jaunā viedtelefona "HTC One" tirdzniecības uzsākšanu saistībā ar detaļu trūkumu, atsaucoties uz laikrakstu "Wall Street Journal", ziņo LETA-AFP.

Viedtālrunis "HTC One", kas tika prezentēts februārī un paredzēts nonākšanai tirgū šomēnes, tiks izsūtīts līdz marta beigām.

Laikraksts norāda, ka HTC vadītāji ir apstiprinājuši tirdzniecības sākuma aizkavēšanu. Kāds anonīms uzņēmuma pārstāvis sacīja, ka HTC saskāries ar piegādēs tīkla problēmām, jo kompānija "krasi un bieži mainījusi tās pasūtījumu prognozes saistībā ar pērn piedzīvoto negaidīto pārdošanas apjoma kritumu."

HTC īsā paziņojumā ziņu aģentūrai AFP pavēstīja, ka "mēs atsevišķos tirgos sāksim pildīt iepriekš veiktos pasūtījumus līdz marta beigām un tirdzniecību citos tirgos sāksim, tuvojoties aprīlim."

HTC pērnā gada ceturtajā ceturksnī strādāja ar viena miljarda Taivānas dolāru (18,6 miljonu latu) tīro peļņu, kas ir par 91% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā 2011.gadā. Peļņas ievērojamais kritums galvenokārt tiek skaidrots ar sīvo konkurenci, ko rada tādi uzņēmumi kā "Apple" un "Samsung".

Foto: Reuters/Scanpix, AFP/Scanpix

Komentāri