Oficiālais licencētais Mobile.de partneris Carweb.lv uzsācis darbu Latvijā, Mixnews.lv

Oficiālais licencētais Mobile.de partneris Carweb.lv uzsācis darbu Latvijā

фото

Transports un loģistika | 2018. gada 12. jūnijā plkst. 09:03

Savu darbību Latvijā uzsākusi Igaunijas lietotu transportlīdzekļu tirdzniecības uzņēmuma Carweb.eu (iepriekš Mobile.ee) pārstāvniecība Carweb.lv.

Tas ir arī Eiropas lielākā automašīnu tirdzniecības portāla Mobile.de oficiālais licencētais partneris Latvijā, kas piedāvā pasūtīt, iegādāties un piegādāt automašīnas no Eiropas un citām pasaules valstīm, pilnībā automatizētā pasūtīšanas platformā, ļaujot izvēlēties transportlīdzekli no vairāk nekā pusotra miljona sludinājumu.

“Carweb.lv mainīs lietotu transportlīdzekļu iegādes paradumus, paceļot auto iegādi jaunā līmenī,” skaidro SIA Carweb Latvia valdes loceklis Rauls Tobijs (Raul Tobbi).

“Carweb.lv ir pirmā pilnībā automatizētā pasūtīšanas platforma, kurā transportlīdzekli var ne tikai pasūtīt, bet arī pieprasīt tā pirmspirkšanas pārbaudi, saņemt līzinga piedāvājumu un nopirkt to uzreiz līzingā, kamēr auto vēl ir Eiropā, kā arī saņemt profesionālu konsultāciju par automašīnas vai cita interesējošā transportlīdzekļa piegādi no Eiropas.

Pēc klienta izvēles pasūtītajai automašīnai varam papildus uzstādīt drošības sistēmas, noformēt līzinga dokumentus sadarbībā ar Swedbank, SEB vai Citadele, reģistrēt transportlīdzekli CSDD un pat iziet tehnisko apskati. Tāpat varam uzstādīt arī dažādu papildu aprīkojumu, noformēt OCTA un KASKO, kā arī veikt transportlīdzekļa apkopi,” - norāda Rauls Tobijs.

фото

Pērkot transportlīdzekli Carweb.lv, pēc klienta izvēles tiek piedāvāta arī auto vizuālā un tehniskā garantija, kas pircējam dod pārliecību par to, ka iegādātais transportlīdzeklis patiesi atbilst pārdevēja definētajam stāvoklim. Tāpat pircējs var tiešsaistē sekot pirkšanas procesam un saņemt braukšanai jau gatavu automašīnu jaunajā Carweb.lv salonā Rīgā, Gunāra Astras ielā 5.

Carweb.lv Latvia ir Igaunijas Moneklar OÜ grupas uzņēmums, kas kaimiņvalstī veiksmīgi darbojas jau vairāk nekā 20 gadus, pērn tur realizējot vairāk nekā 1500 auto.

“Moneklar OÜ ilggadējā un veiksmīgā darbība nodrošina to, ka padziļināti pārzinām lietotu automašīnu tirgu un varam atbalstīt klientus it visās niansēs, kas saistītas ar transportlīdzekļa izvēli, tā vēstures pārbaudi, pirkuma finansēšanas iespējām Latvijā, transportēšanu, kā arī reģistrāciju,” stāsta Rauls Tobijs, SIA Carweb Latvia valdes loceklis.

SIA Carweb Latvia ir Igaunijas Moneklar OÜ grupas uzņēmums. Moneklar OÜ dibināts 1997. gadā Igaunijā, un 2017. gadā uzņēmuma apgrozījums sasniedza 15 miljonus eiro, bet pārdoto transportlīdzekļu skaits - 1500. Kopš 2013. gada Moneklar OÜ ir oficiālais tirdzniecības partneris lielākajam transportlīdzekļu sludinājumu portālam Eiropā Mobile.de (Mobile International GmbH).

2018.gadā ar zīmolu Carweb atvērtas Moneklar OÜ pārstāvniecības Latvijā un Somijā. 2018.gadā Moneklar OÜ kļuva par oficiālo Mitsubishi tirdzniecības pārstāvi Igaunijā.

Komentāri