Zīmols "Wild Spirit": universālākais apģērbs ir kleita!

фото

Woman | 2013. gada 6. augustā plkst. 18:35

Apģērbu zīmols "Wild Spirit" valkātājā atraisīs brīvdomātāju, indiāņu princesi un hipijmeiteni. "Wild Spirit" raksturo košas krāsas un eksotiski raksti, sievišķīgi piegriezumi. Intervijā "Wild Spirit" dizainere Dana Šeļmanova-Pleša atklāj kolekcijas ideju, kā arī dod variantus, kā atrisināt dažādus sievietēm aktuālus jautājumus.

Dana, lūdzu, iepazīstini ar "Wild Spirit"!

Ideja par "Wild Spirit" tērpiem radās jau ļoti sen, bet tikai pagājušajā gadā beidzot sāku to realizēt. Gribēju sievietēm piedāvāt savu apģērbu vīziju – kaut ko bohēmisku, hipijisku ar mūžīgās vasaras garšu. Protams,man pašai bija vēlme strādāt tādu darbu, kas sagādā prieku dvēselei.

Iedvesmu tērpiem rodu it visā, kas ir man apkārt! Reizēm iedvesma mēdz atnākt arī sapnī. Tad ceļos augšā un sāku skicēt. Reizēm iedvesmojos arī no kino. Nākamajai kolekcijai, kas tagad tiek radīta– vairākām kleitām idejas radās, noskatoties filmu "Troja" un seriālu "Game of Trones". Tās būs garas kleitas, sievišķīgi silueti, krītoši audumi un ārkārtīgi sievišķīgas detaļas sajaukumā ar "Wild Spirit" raksturīgo etnisko pieskaņu, košajām krāsām un rakstiem.

"Wild Spirit" ir bohēmisks, sievišķīgs un romantisks zīmols. Ko tev nozīmē romantika?

Man romantika nav sārtās rozes, dzeja, vakariņas sveču gaismā un visās pārējās iestudētajās darbībās. Man romantika ir basām kājām izmirkušā kleitā lēkāt pa peļķēm. Romantika, manuprāt, ir visos mazajos nevainīgajos maģiskajos brīžos, kad ļaujamies bērnam mūsos.

Zināms, sievietēm apģērbi nekad nevar būt par daudz, arī dodoties ceļojumā. Kādas viltības tu izmanto ceļojuma čemodāna sapakošanai?

Man ļoti patīk ceļot! Un zinu, ka pienācīgi sakravāta ceļa soma spēj tikai uzlabot omu un palīdzēt labāk izbaudīt ceļojumu. Pirms ceļojuma apģērbu laicīgi uzlaikoju un sakombinēju katrai dienai. Priekšroku dodu apģērbiem, kas ir pārveidojami vairākos veidos. Kā piemēram – karsto zemju apmeklējumos esmu iecienījusi visparastāko vīriešu kreklu, ko var sasiet vairākos interesantos veidos gan kā kleitu, gan kā svārkus. Šeit smēlos iedvesmu:

Apavu izvēlē vissvarīgākais ir ērtums. Ja ceļojuma laikā plānots atjaunot garderobi, tad vispār neiespringstu uz apģērbu pakošanu ceļojumam – ielieku tikai pirmajām divām dienām nepieciešamākos apģērba gabalus un pārējo nopērku uz vietas.

21.gadsimts ir lauzis daudz stereotipus, pierādījis, ka vismaz skatuves zvaigznes var nēsāt gaļas kleitas, un tomēr - kas ir tās lietas, kas noteikti neveido labu koptēlu?

Mēs dzīvojam tik fantastiskā laikā, kad modē praktiski ir pilnīgi viss! Protams, ir noteiktas lietas un tendences, ko lielie modes nami pozicionē kā sezonas "Must Have" (tulk. obligāti jābūt), bet tas vairs nav tik noteicoši kā agrāk. Tagad cilvēki ģērbjas kā vien vēlās un kombinē kopā visneiespējamākās lietas!Ir palikušas pāri tikai dažas lietas, kas neveido labu koptēlu – saviem izmēriem un figūrai neatbilstoša izmēra apģērbs un higiēna. Viss pārējais ir pieļaujams. Pat kādam konkrētam pasākumam neatbilstošs apģērbs mūsdienās tiek uzskatīts vienkārši par drosmīgu izvēli.

фото

Kas, tavuprāt, ir viss universālākais apģērba gabals sievietes garderobē, tavā "Wild Spirit" kolekcijā?

Visuniversālākais apģērbs sievietes garderobē, manuprāt, ir kleita. Ar atbilstošiem aksesuāriem pasvītrota – no ikdienas apģērba tā pārtop ballītes vai svinīga pasākuma cienīgā tērpā. Un neaizmirsīsim, ka kleita ir arī vissievišķīgākais ietērps, kurā var ievīstīties sieviete!

Kādu risinājumu Tu piedāvātu viesībās, kurā nejauši balto kleitu sanāk nosmērēt ar ēdienu vai dzērienu?

O, tā, ir diezgan ķēpīga situācija! Šāds negadījums ir gadījies arī man – zibenīgi uz tualeti, kleitu nost. Apģērba nosmērēto vietu satver dūrē, lai skalojot un mazgājot skādi nost, nesaslapinot pārējo tērpa daļu. Un ar roku žāvētāju izžāvē. Bet, ja to nedara uzmanīgi, tas ir diezgan riskants pasākums, kurā radušos situāciju var padarīt vēl cūcīgāku.

Var nosmērēto vietu aizlocīt,ja tērpa fasons to atļauj, sakrokot, un šādā veidā nomaskēt netīrumu. Vai arī palūgt kādai draudzenei, lai aizdod piespraudi no sava tērpa, ja nesmukums ir noticis krūšu daļā. Ja nav pieejams neviens no šiem rīkiem pie rokas, tad iesaku neiespringt, aizmirst par traipa esamību un turpināt baudīt viesības.

фото

Kā zīmols "Wild Spirit" pārziemo Latvijas aukstās ziemas?

Aukstās ziemas pārziemojam ar siltām domām par vasaru. "Wild Spirit" tērpi ar visām četrām ir par vasaru! Šogad plānojam uz rudens laiku laist klajā jauno kolekciju, kurā ietilps kleitas vēsākam laikam un arī pa kādai virsjakai. Iesākumā, kamēr esam pavisam jauns zīmols, ar ziemas drēbēm pagaidām neaizrausimies. Bet laiks rādīs. Manā skiču žurnālā jau aizvien vairāk sāk parādīties mēteļu modeļu skices.

фото

фото

фото

фото

Komentāri