Daniela I.R. : Meila saturs atgādināja erotiskās filmas scenāriju, Mixnews.lv

Daniela I.R. : Meila saturs atgādināja erotiskās filmas scenāriju (5)

фото

Woman | 2013. gada 28. augustā plkst. 13:01

Jau pirms pāris gadiem (precīzāk 2011.gadā), mājās slimojot, aiz neko darīt izlēmu pievienot savu sludinājumu kādā no iepazīšanās portāliem. Un, protams, vēlējos arī pastāstīt, kas man patīk un kas nē!

Es biju brīva meitene - nevienam neko nebiju solījusi. Ceru, ka neviena jūtas neaizskāru ne tad un arī ne tagad.

Ņemot vērā, ka man nebija ne jausmas, kā iepazīties virtuālajā vidē - vēl nebiju mēģinājusi šādā veidā ar kādu iepazīties, jo tīri labi funkcionēja vecā labā iepazīšanās klātienē (ar neveiklību, sarkšanu un nezināšanu ko teikt), tad jāatzīst, ka bija interesanti palasīt, ko gan raksta jaunie cilvēki.

Es uzrakstīju sekojošu tekstu -

Neesmu pārliecināta, ka meklēju, bet neatteiktos sākt atkal elpot un pabaudīt randiņus. Ja esi jautrs, izdomas bagāts un spēj saprasties ar mīļu, bet haotisku būtni, tad uzraksti! Kafija vai tēja divatā vienmēr garšo labāk.

(Jābilst, ka, izņemot vārdu un uzvārdu, visi dati un teiktais bija īsti.)

Jāatzīst, ka nebiju gaidījusi tādas atsauksmes. Bilde arī nekāda dižā netika ievietota. Neesmu nekāda skaistuma karaliene, bet bildē, ko biju ievietojusi, to tāpat nevarēja manīt!

Tad nu tā - "Sludinājumu" ievietoju 2011.gada 11.novembrī, lai gan jāatzīst ka tikai tagad pamanīju, ka tas bija 11.11.11.

Dienu vēlāk atverot savu e- pastu, kas tika uztaisīts šim nolūkam, biju pārsteigta! Biju saņēmusi 23 dažādus meilus no dažādiem vīriešiem, daži meili šķita visai normāli - bet ne jau par visai normāliem meiliem šeit būs tas īstais stāsts!!

Ko nozīmē un kāds iespaids rodas no: -"apmaināmies ar bildītēm. man 28,hm hm" ?

Vēl labāks bija cits meils, kurš atgādināja kādas erotiskās filmas scenāriju (ja interesē vēstules saturs tad ir iespēja izlasīt visu tekstu - jābilst, ka gramatiku atstāju uz sūtītāja sirdsapziņas, jo neesmu skolotāja, kam patīk labot kļūdas. Pie tam arī mana gramatika nav spīdoša. Piedodiet!)

Sveika ......, lasīju tavu sludinājumu.... tā vien šķiet, ka es varētu būt tas ko tu meklē un man radās doma, ka es varētu tev varētu uzrakstīt par to kā tas mums būtu.... Gribēju dzirdēt tavu viedokli par to visu un ja kas tāds tev liekas patīkams, tad..... es labprāt to piepildītu ar tevi.... Tagad lasi, sajūti, iedomājies,....

Mēs skūpstāmies un es sajūtu tavas lūpas tas ir tik maigi un gaisīgi. Tad seko tava saldā mēlīte. Es jūtu viņas garšu - kaa viņa noslīd gar manējo un manām lūpām. Tas ir daudz saldāk par visiem pasaules Saldumiem un kārumiem. Kaut ko tādu pat ir grūti aprakstīt. Ar lūpām viegli, gaisīgi pieskaros taviem matiem, pierei, kaklam un jūtu kā tu pietvīksti. Jūtu tavu smaržu. Sajūtu tavas ādas maigumu. Viegli, gandrīz nemanāmi kā ar putna spalvu pieskaros tavam kaklam, tad lēnām noglāstu muguru, gurnus. Tad lēnām pa vienai podziņai pogāju vaļā blūzīti un pie katras podziņas noglāstu man pavērušos miesas daļu.

Sajūtu cik tev ir samtaini maiga āda krūšu apvidū. Tad es redzu kā maz pamazām kļūst redzama tavu krūšu aiza, manu ķermeni sāk pārņemt sajūsmas trīsas, jo tādu daiļumu es vēl neesmu redzējis. Blūzīte tev jau ir novilkta. Es glāstu tavus plecus. Tā ir pasakaina sajūta, jo tu pieglaudies man. Tad es atpogāju tava krūštura āķīšus un no pleca noslidinu lencīte, tad krūštura bļodiņu no krūts līdz viņš nokrīt uz grīdas. Man acu priekšā paveras brīnišķīgākais dabas veidojums - sievietes krūtis. Fantastiski skaistas. Es redzu, ka to galiņi un zirnīši tajos zied pilnā plaukumā.

фото

Tur ir uzziedējusi pasakaini skaista roze. Es viegli, knapi pieskaroties tavai ādai, tikai ar pašiem pirkstgalu spilventiņiem glāstu krūšu apvidu - no kakla līdz krūšu aizai, tad tikpat lēnām virzos augšup šajos pakalniņos un riņķoju apkārt zieda pumpuram un vēroju kaa tas atveras un uzzied purpura ziediem. Tad knapi sajūtot kaa vēja dvesma pieskaros tiem, lai neizbiedētu, šo brīdi. Es redzu ka tu esi aizvērusi acis un kopā ar mani dodies šajā lidojumā uz pasaku zemi. Tevi pārņem labsajūta, tas ir brīnišķīgs brīdis, pats brīnišķīgākais, kas var būt starp sievieti un vīrieti.

Es sajūtu kā tavas rokas pieskaras man un glāsta mani - kaklu, muguru, plecus, krūtis. Tad es ar vienu roku turpinu rotaļāties ar krūtīm, bet ar otru sāku spēlēties ar taviem kāju pirkstiņiem. Izčubinu katru no viņiem, tāpat arī pēdu. Tad tu jūti ka tavai kājai pārskrien viegla vēja pūsma, vai arī jūtama neliela knudoņa it kā no apakšas uz augšu līstu kāds mazs, mīļš zirneklītis, bet patiesībā tas esmu es. Es nonāku līdz svārku malai un sāku bīdīt to uz augšu. Man paveras tas, kas parasti tiek slēpts zem tiem. Es varu ar redzi un tausti novērtēt otru pasaules brīnumu - tavas daiļās kājas un iepazīstoties ar viņām milimetru pa milimetram es tuvojos pašam lielākajam pasaules brīnumam - sievietes klēpim. Tas gan vēl ir paslēpts zem biksītēm.

фото

Tu man palīdzi novilkt svārkus, es noritinu lejā zeķubikses, tas viss paliek uz grīdas blakus krūšturim un pacietīgi gaida savu uzvilkšanu, jo saprot, ka šajā brīdī ir šeit lieks. Šajā brīdī vīrietis un sieviete paliek pilnīgi kaili un nekas viņu vidū nedrīkst iespraukties un iztraucēt šo pasakaino brīdi, šo lidojumu, šo ... Tad es atkal tuvojos tavam biksītēs paslēptajam klēpim. Pa mazam gabaliņam ritinot to nost glāstu ar pirkstu galiņiem un lūpām katru tavas miesas stūrīti. Tas zieds kuram līdzīga nav uz pasaules uzzied manu acu priekšā es apžilbstu no šī brīnuma. Es redzu maigās matu sprodziņas kurās lāso rīta rasa. Tu vēlies mani. Un sprogu vidū es redzu neatkārtojamu orhideju, kas zied pilnā briedumā. Tu gaidi mani un paver savas daiļās kājiņas lai es varētu veldzēt savu skatu pie šī brīnuma.

Tev arī tas sagādā prieku un tu esi uzbudinājusies. Orhideja zied kā valga ūdensroze un smaržo labāk par visas pasaules labākajām smaržām. Es ieelpoju šo smaržu un noreibstu. Es skūpstu daiļo ziedu, viegli ar mēles galiņu pakņudinu to. Ziedlapiņas notrīs. Tu aicini mani lai mēs varētu saplūst vienā veselumā, jo palikt pa vienam šādā brīdī vairs nav iespējams. Arī es esmu nokarsis līdz baltkvēlei. Mēs saplūstam kopā, vienā veselumā. Ir dzirdami debesu zvani zvanām, pasaules nav, apkārt nav nekā, tikai mēs mūžīgā izplatījuma vidū un zvaigznes kā tādi mazi jāņtārpiņi apkārt....

Atā, gaidu atbildi.

Esmu šokā! Ko gan vīrietis gaida? Vai lai skrienu pie viņa, rauju viņa drēbes nost un kliedzu - skūpsti manas rozes un liec manai orhidejai kļūt valgai kā ar rīta rasu klātai? hmmmm. Laikam jau tā dzīvē nenotiek!!

Atbilde bija īsāka un lakoniska -

Man patika! Labs grāmatas sākums! Tev vajadzētu kļūt par rakstnieku! Bet kā jau rakstīju, neesmu pārliecināta, ka vispār meklēju.

Tam ko Tu rakstīji bija jāpaliek kā saldajai maizei desertā! Tu atklāj visu ko vēlies nezinot vai sieviete šimpuss monitoram vēlas to pašu! Pamatā gan jau tā ir, ka visi mēs patiesībā vēlamies vienu un to pašu, tikai, ja vieniem nevajag ievadrunas, tad citiem nepieciešams ilgs laiks!

Mans viedoklis ir: sākumā varbūt pajautā, kā klājas, un iepazīstini ar sevi un savu tēlu un, ja viss sanāk, lai šīs rindas kļūst par pārsteigumu nevis pēc izlasītā par vilšanos! Jauku Tev dienu!

Laikam jau pārāk jauka atbilde, bet tāda nu es esmu - JAUKA.

Un cik tālu var tikt ar frāzi - Vēl meklē? Rodas vēlēšanās pateikt ko nelāgu, bet man nedrīkst - jāsaudzē karma.

Saņēmu arī jaukos meilus, kas lika pasmaidīt! Kāds vienaudzis uzrakstīja, ka mana frāze viņam lika aizdomāties - "es neko nemeklēju, bet, ja kas, esmu šeit"- ja skatās no šāda skatu punkta - dīvaina esmu vien es.

Bet nebiju nekad aizdomājusies par to, ka vīrieši tik milzīgu uzsvaru liek uz naudas! Daudzos sludinājumos tiek rakstīts - "esmu gatavs sievieti sponsorēt", "man ir uzņēmums - naudas gana" un tā tālāk.

Vienmēr esmu aizgājusi vai novērsusies no cilvēkiem - ja pēc otrā aizrādījuma nauda vienalga brauc pa priekšu. Bet laikam jau jāļauj vīriešiem mērīties ar ....!?! Lai arī kas tas būtu!!

PRECĒTIE? - tā ir īpaša kategorija!!

Viņi tā arī pasaka - man ir tik un tik gadi - man ir tik un tik CM - grib tikai sexu vai brīvas attiecības! Maksās benzīnu, viesnīcu - pabaros - izmīlēs - aizvedīs mājās!

JĀATZĪST - ĒRTI! Bet ne man - nevēlos visai pasaulei pierādīt, ka nav vairs uz zemes normālu attiecību - gribētos pierādīt pretējo.

Uz drīzu tikšanos Daniela I.R.

Komentāri 5
Daniela I.R.pirms 5 gadiem
Kad saņēmu šo vēstuli domāju, ka esmu to jau kaut kur lasījusi, un ja nemaldos, tad kādā no Cosmopolitan žurnāliem.
Daniela I.R.pirms 5 gadiem
Kad saņēmu šo vēstuli domāju, ka esmu to jau kaut kur lasījusi, un ja nemaldos, tad kādā no Cosmopolitan žurnāliem.
armandspirms 5 gadiem
Jātzīst, ka neizlasīju visu garo savārsmojumu, bet tikai daļēji.
Es ceru tu saproti, ka tā vēstule nebija "orģināls" specveltījums tev :) Lai gan jautri tāpat. Ja šādas vēstules nostrādā 1/50, tad jau ir labi, nekāda eforta, copy paste. Galvenais rezultāts :)))