Jaunā gadsimta seksa rotaļlietas ir kļuvušas gudrākas (VIDEO), Mixnews.lv

Jaunā gadsimta seksa rotaļlietas ir kļuvušas gudrākas (VIDEO)

фото

Woman | 2014. gada 2. janvārī plkst. 13:24

Seksa rotaļlieta "Citrons"

Jaunajā filmā "Her" Hoakins Fīnikss attēlo vīrieti, kurš iemīlas savā operētājsistēmā. Cerams, ka šādas iemīlēšanās tik drīz nekļūs par mūsu realitāti. Lai gan 21.gadsimta seksa rotaļlietas jau tagad piedāvā romantisko tikšanos videospēlē.

Ražotāji "Minna Life" piedāvā nākotnes seksu ar citrona formas vibratoru, kura uzlādēšana notiek ar UBS vada palīdzību, bet vibrators atceras – kā tas iepriekš tika pielietots un kādas sajūtas radījis. Vibratora formas ir tik estētiskas, ka ierīci var pārdot Ņujorkas modernās mākslas muzeja suvenīru veiklā.

Bet, piemēram, seksa rotaļlieta "Real Touch" ļaus jums vienam otru stimulēt ar interneta starpniecību. Viena ierīces daļa ir veidota pēc sieviešu, otra – pēc vīriešu ģenitālijām. Arī "Durex" piedāvā izgudrojumu "Fundawear", kas ir vibrējošas bikses, kuras var aktivizēt ar "IPhone" palīdzību.

Apple aplikācija "Boyfriend Maker" piedāvā sievietēm virtuālo draudziņu, ar kuru risināt emocionālas sarunas. Un tad vēl ir video spēle "Love Plus", ar kuras palīdzību var radīt virtuālo draudzeni. 2009.gadā kāds vīrietis Japānā savu virtuālo sievieti apprecēja. Zinātniskā fantastika biedējoši ātri kļūst par realitāti.

Komentāri