Lai sasniegtu mērķus, katru mēnesi attīsti vienu īpašību!, Mixnews.lv

Lai sasniegtu mērķus, katru mēnesi attīsti vienu īpašību! (1)

фото

Woman | 2014. gada 6. janvārī plkst. 16:48

Esi apņēmusies mainīties. Neceri uz brīnumiem! Vecgada naktī pierakstītās apņemšanās tiks atmestas jau pēc diviem mēnešiem. 2014.gada ieceres tu vari sasniegt, ja katru mēnesi mērķtiecīgi attīstīsi vienu personības īpašību:

Janvārī attīsti pacietību

Gada sākums lieliski der pacietības attīstīšanai. Fiksē ik reizi, kad kļūsti nepacietīga, dusmīga, skumja tāpēc, ka pasaule nepieskaņojas tavam ritmam. Nomierinies!

Februāri atvēli šarmam

Lai Sv. Valentīna diena tevi iedvesmo. Esi uzmanīga pret citiem – vēro, iepriecini, klausies. Februāri izmanto, lai veidotu ciešāku un draudzīgāku kontaktu!

Martā fokusējies

Marts ir mēnesis, kad Jaungada apņemšanās sāk kļūt par traucēkli. Tāpēc ik dienu atvēli fokusa stundu, lai apzinātu un likvidētu iemeslus, kas traucē tev iesākto turpināt.

Aprīlī attīsti pašapziņu

Aprīlī ceturtdaļa gada būs pievarēta. Tu vari ar sevi lepoties! Tāpēc katras aprīļa nedēļas beigās pieraksti to, kādas savas cerības nedēļas laikā esi attaisnojusi, cik labi esi pastrādājusi.

Maiju atvēli pateicībai

Novērtē citu cilvēku devumu sava mērķa sasniegšanā. Katru nedēļu pateicies kādām no saviem labdariem, nosūti ziedus, mazas dāvaniņas vai vienkārši mutiski paud pateicību.

Jūnijā novērtē paveikto

Sasniedzot jūniju, novērtē izdarīto. Katru dienu atvēli 20 minūtes, lai meditētu, nodotos lūgšanai vai retrospektīvai. Esi godīga pati pret sevi, novērtē savu spēku un mieru!

Jūlijā attīsti neatkarību

Vai esi pietiekami spēcīga, lai pati būtu atbildīga par saviem mērķiem, par savu likteni? Veic pierakstus, uzskaitot to, kas tevi attur no mērķa sasniegšanas, un tad vienu pēc otra atbrīvojies no šiem iemesliem.

Augustā attīsti radošumu

Daudzi uzskata, ka viņu radošās spējas ir apspiesta vai to nemaz nav. Augustā katras nedēļas sākumā meklē sev netipisku problēmas risinājumu. Pieraksti oriģinālākās idejas, un atalgo sevi par izdomu!

Septembrī mācies

Līdz ar bērnu skolas gaitām apņemies katru dienu uzzināt ko vairāk! Sāc vairāk lasīt! Izvēlies grāmatnīcā četras grāmatas, izlasi tās no vāka līdz vākam! Vari apgūt jaunas prasmes, kas būtu nepieciešamas mērķa sasniegšanai.

Oktobrī pārvērtē vērtības

Vai zini, kas ir tavas vērtības? Vai spēj par tām pārliecināt citus? Katru oktobra nedēļu nostiprini vienu no savām pamatvērtībām – noformulē, ietērp tās stāstā!

Novembrī meklē sadarbību

Veiksme tik bieži atkarīga no cilvēka sadarbības spējām. Tāpēc katru novembra nedēļu meklē jaunu sadarbības partneri. Izvērtē, kā šī sadarbība ietekmē tevi mērķa sasniegšanā.

Decembrī esi priecīga

Ja esi rūpīgi izpildījusi uzdevumus, būs iemesls priecāties! Decembrī atrodi nedēļu, kurā vari slinkot, pavadot laiku līksmās aktivitātēs ar sev mīļiem cilvēkiem, ģimeni, radiniekiem un draugiem!

Komentāri 1
zzzpirms 5 gadiem
problēmas varētu sagādāt fokusēšanās pokusēšanās aiz neziņas kas tas tāds ira