Katrai somai – savu kukaini! (VIDEO), Mixnews.lv

Katrai somai – savu kukaini! (VIDEO)

фото

Woman | 2014. gada 7. janvārī plkst. 17:35

Tie rotaļīgi šūpojas, pieķērušies pasaules modernāko dāmu rokassomiņām un, kā izskatās, tik viegli vis neatstās modes pasauli – Fendi Bag Bug spalvainie radījumi jau kļuvuši par ikonisku stila lietiņu visā plašajā pasaulē. Vilnaini un spalvaini, acaini un ausaini, neskaitāmās košās nokrāsās ietērpti, šie mazie monstriņi ir bērnišķīgi jautri un it kā nemaz nepiestāv glamūrajai luksusa pasaulei, no kurienes tie nāk. Tomēr Bag Bugs ātri sasnieguši kulta statusu un līdz ar to – pasaules slaveno dāmu somiņas, kuru īpašniecēm nav žēl izdot $ 620 - $700 par jauno mīluli.

"Mani iedvesmoja nesenais ceļojums uz Brazīliju, kur es redzēju apbrīnojamus tropiskos putnus, katru ar neatkārtojami skaistām, krāsainām spalvām un seksti," saka "kukaiņu" autore, Fendi radošā direktore Silvia Venturini.

Bag Bugs popularitāte nav nejauša – tie turpina dzīvnieku dizaina tēmu, kas šobrīd gluži pārplūdinājusi modi. Pūces formas mugursomas, cepures un kapuces ar kaķa austiņām un varžu actiņām, ķepas un astes gadiem ir bijusi aktualitāte bērnu modes tirgū, taču visa šī neviennozīmīgā skaistuma ienākšana pieaugušo luksusa pasaulē izrādījās pārsteidzoša. Tādēļ uzmanieties! - rotaslietas, aksesuāri matiem, apavi, somas – nekas vairs nav aizsargāts arī no "kukaiņmostru" uzbrukuma!

Avots: bbc.com

Foto: fendi.com

Video: fendi.com

Komentāri