Intars Rešetins debitē kā romantiskas drāmas režisors (FOTO), Mixnews.lv

Intars Rešetins debitē kā romantiskas drāmas režisors (FOTO)

фото

Woman | 2014. gada 8. janvārī plkst. 11:39

Kā rodas iekāre? Kas mūs noved pie vēlmes krāpt? Vai meli var būt nevainīgi? Uz šiem satraucošajiem jautājumiem izrādē “Nakts vēl nav galā” savas atbildes sniegs populārais aktieris, par vienu no Latvijas seksīgākajiem vīriešiem atzītais Intars Rešetins, kurš nu debitē kā režisors.

Romantiskās drāmas, kas veidota pēc Meisijas Tadjedinas filmas „Pagājusī nakts” motīviem, pirmizrāde gaidāma jau 9.janvārī Dailes teātra Kamerzālē. Intars Rešetins, kurš veidojis arī izrādes kostīmus, radošajā komandā strādā kopā ar scenogrāfu, aizvien šokējošo mākslinieku Kristianu Brekti, video mākslinieci Lauru Rožkalni-Ozolu, gaismu mākslinieci Martu Lauri un skaņu režisoru Uldi Grasu.

Izrādes veidotāji centušies izgaismot cilvēka dvēseles iekšējos labirintus, emocionālos līkločus un strupceļus, kur tik viegli apmaldīties brīdī, kad jūtu dzirkstele iekrīt ikdienas rutīnas “sausajos salmos”. Kad no rīta pamosties, pat nenojaut, kurp tevi aizvedīs diena. Paiet simtiem dienu, kad nekas nenotiek. Un tad pēkšņi!.. Un aizliegtais auglis ir tik kārdinošs. Viss mainās. Tikai jūtas ne. Bet nakts vēl nav galā... Un cilvēka emocionālā pasaule ir tik trausla.

Izrādē „Nakts vēl nav galā” lomas atveidos Ilze Ķuzule-Skrastiņa (Džoanna), Gints Grāvelis (Maikls), Inita Dzelme (Laura), Mārtiņš Počs vai Jānis Vimba (Alekss / Endijs), Dārta Daneviča (Sandra / sekretāre), Āris Rozentāls (Trūmens) un Mārtiņš Počs vai Romāns Bargais (Endijs).

фото

фото

фото

Foto: Jānis Deinats

Komentāri