Venecuēlā nogalināta bijusī skaistumkaraliene Monika Spīra, Mixnews.lv

Venecuēlā nogalināta bijusī skaistumkaraliene Monika Spīra

фото

Woman | 2014. gada 8. janvārī plkst. 21:59

Venecuēlā nogalināta nacionālā skaistumkonkursa uzvarētāja 2004.gadā Monika Spīra, ziņo ārvalstu mediji.

Kopā ar viņu bandīti nošāva arī viņas bijušo vīru, Lielbritānijas pilsoni Tomasu Henriju Beriju un sašāva mazgadīgo meitiņu. Tiesa, meitenītei izdevās izdzīvot.

Tiek ziņots, ka noziegums noticis 6.janvāra vakarā, kad Spīra un Berijs bija devušies kopīgā atpūtā. Laupītāji abiem uzbruka uz šosejas Merida _ Karakasa, posmā starp Puertokabaljo un Valensiju, kad viņi bija piestājuši ceļa malā tehnisku mašīnas bojājumu dēļ.

фото

Pēc vietējās policijas izmeklēšanas nodaļas vadītāja teiktā, mašīnai bija pārdurtas divas riepas. Teju uzreiz pēc tam ieradās divi evakuatori, taču brīdī, kad mašīna bija iekrauta evakuatorā, ārvastnieki pievērsa bruņotu laupītāju uzmanību.

Ieraugot bandītus, Tomass un Monika noslēpās mašīnā. Kā pieļauj likumsargi, kāds no viņiem centās uzbrucējiem pretoties, taču tie sāka šaut mašīnas virzienā, veicot vismaz sešus šāvienus.

Pēc kāda laika mašīnu, kurā atradās abu mirstīgās atliekas, atrada policisti. Traģēdijas vietā atradās arī Tomasa un Monikas piecus gadus vecā meita Maja, kura bija sašauta kājā. Meitenīte tika nogādāta tuvākajā slimnīcā. Viņas dzīvībai briesmas nedraud.

фото

Policija jau ir aizturējusi piecus aizdomās turētos. Daži no aizturētajiem ir pusaudži. Pagaidām nav skaidrs, vai aizturēto vidū ir autoevakuatoru šoferi.

Venecuēlas prezidents Nikolass Maduro notikušo nosaucis par "cietsirdīgu noziegumu". Izsakot līdzjūtību par Monikas bojāeju, viņš nosauca to par "reliģiozu sievieti", kas aktīvi nodarbojusies ar labdarību.

фото

Jāpiebilst, ka Monika Spīra un Tomass Berijs ir šķīrušies, taču bija saglabājuši labas attiecības un kopā atpūtās. Ziemāssvētku brīvdienas viņi pavadīja Venecuēlas rietumos, Meridas pavalstī.

Bijuši "Miss Venecuēla" pēdējos gados dzīvoja ASV un strādāja televīzijas kanālā "Telemundo", kā arī filmējās "ziepju operās".

Komentāri