Britnijas vēderpreses kubiciņi – grima triks! (FOTO) , Mixnews.lv

Britnijas vēderpreses kubiciņi – grima triks! (FOTO)

фото

Woman | 2014. gada 9. janvārī plkst. 12:30

Popmūzikas princese Britnija Spīrsa (32) savā "Instagram" blogā ievietojusi fotogrāfiju, kurā acīmredzams, ka vēderpreses kvadrātiņi uz viņas figūras ir... uzzīmēti.

Pēdējā laikā dziedātāja ar modeles figūru neizceļas, lai gan publiski nekad neaizmirst pieminēt, ka intensīvi nodarbojas ar sportu – apmeklē jogas nodarbības un trīs reizes nedēļā nododas kardio vingrojumiem. Īsi pirms gadumijas Lasvegasā notika Britnijas šova "Piece of Me" pirmizrāde. Fotogrāfijās, kas uzņemtas koncerta laikā, labi redzams Britnijas nelielais vēderiņš. Augumu atsedzošie skatuves tērpi tam pievērsa vēl papildus uzmanību.

фото

Taču savā "Instagram" blogā Britnija ievietojusi attēlu, kurā uz viņas vēdera redzami labi trenētas vēderpreses kubiciņi. Faniem nav palicis neievērots, ka vēderpresīte ir viltota – to viņi atzīmējuši arī komentāros. "Tava vēderprese ir viltojums," kritizējusi viena fane, turpretī cita piebildusi, ka esot skaidri redzama tonālo līdzekļu klātbūtne uz solistes vēdera. "Ja tev ir tik svarīgs ideāls ķermenis, tad vajag pie tā strādāt, nevis zīmēt muskuļus!" – dzēlīgi rakstījis kāds cits.

Interesanti, kādēļ šiem cilvēkiem šķiet pieņemami, ka Britnija un citas sievietes ar dekoratīvo kosmētiku izdaiļo seju, kaklu un pat krūtis, taču, lūk, vēderu – nedrīkst?..

Avots: kasjauns.lv

Foto: Instagram

Komentāri