Laima Vaikule baidās no vecuma, Mixnews.lv

Laima Vaikule baidās no vecuma (1)

фото

Woman | 2014. gada 13. janvārī plkst. 08:00

Kamēr mums šķiet, ka dziedātājas Laimas Vaikules (59) jaunības skaistums ir mūžīgs, pati māksliniece atklātā un emocionālā intervijā Krievijas televīzijas raidījumā "Vienatnē ar visiem" atklāja savas lielākās bailes.

фото

Laima visvairāk baidās novecot un kļūt bezpalīdzīga.

Aizvadītā gada beigu intervijā Laima atzinās, ka pusaudžu gados bijusi dumpiniece un huligāne. Un, kā jau visiem jauniešiem, arī viņas protests pret ierobežojumiem izpaudās kā alkas pēc aizliegtajām izklaidēm. "Kad visi sāka runāt, ka smēķēt ir kaitīgi, es sāku pīpēt. Bet piecu gramu liķiera vietā es izdzēru 50. Lai gan, godīgi sakot, ar alkoholu es visai nedraudzējos... Un, izmēģinājusi visu, kas vien bija iespējams līdz 18 gadu vecumam, kļuvu par ļoti pareizu meiteni," atklāti stāstīja Laima Vaikule, uzsverot, ka cigaretes un alkoholu pirmo reizi izmēģināja 16 gadu vecumā, bet no narkotikām viņu paglāba tikai tas, ka toreiz Padomju Savienībā tās dabūt bija visai grūti.

фото

Tāpat estrādes zvaigzne atklāja, ka viņa ir ļoti emocionāls un eksplozīvs cilvēks. "Mani mājinieki zina, kad mani labāk neaiztikt. Un, ja es ļoti dusmojos, tad ieslēdzos kabinetā," patiesa sarunā bija Laima Vaikule, atzīstoties arī kādā nepiepildītā dzīves sapnī – viņa jau kopš bērnības gribēja kļūt par ārsti. "Zinu, es būtu bijusi lieliska ķirurģe. Diemžēl viss dzīvē notika citādi. Taču likteņa ironija ir tā, ka visi mani tuvākie draugi ir ārsti!"

Runājot par savām fobijām, Laima atzinās, ka viņa visvairāk baidās novecot un kļūt vecumā pavisam bezpalīdzīga. "Tad nošaušos... Vecumā nevarīgs - tas skatuves māksliniekam ir pats šausmīgākais, kas vien var būt. Un tas viss publikas dēļ. Pielūdzēji savu elku grib redzēt vienmēr jaunu. Domāju, ka tad, kad sākšu palikt pavisam nevarīga, izdarīšu kā Marlēna Dītriha. Ieslēgšos mājās. Lai mani neviens neredzētu vecu un bezspēcīgu," raidījumam "Vienatnē ar visiem" paziņoja Laima Vaikule.

Avots: kasjauns.lv

Komentāri 1
Vientiesībapirms 5 gadiem
..viņa taču ir veca...ko vairs baidīties..???
1