Mācies vizuālās ilūzijas kopā ar Bredlliju Beiju!, Mixnews.lv

Mācies vizuālās ilūzijas kopā ar Bredlliju Beiju!

фото

Woman | 2014. gada 20. janvārī plkst. 18:20

Individuāla stila konsultācija visām grāmatas "Stila akadēmija" lasītājām! Grāmatas autors Bredlijs Beiju atklāj, kā ģērbties, lai jebkura vecuma, formas, garuma un svara sieviete izskatītos neatvairāmi.

Grāmatas autors Bredlijs Beiju ir titulēts Holivudas modes dizaineris un uzskata, ka daba ikvienu sievieti ir apveltījusi ar unikālu silueta, formas, garuma un svara kombināciju. Tomēr savas karjeras laikā viņš vēl nav sastapis nevienu - pat ne starp tām, kas nominētas par pasaules skaistākajām sievietēm -, kas būtu absolūti apmierināta ar savu izskatu.

Bredlijam Beiju ir laimējies strādāt ar ļoti dažāda auguma klientēm, tā gūstot apstiprinājumu diviem būtiskiem apgalvojumiem:

1.divu vienādu augumu nav;

2.izcila (lasi - seksīga) izskata noslēpums ir ideālas proporcijas.

Šīs atziņas Bredlijs lika pamatā savai unikālajai stila sistēmai ar moto "Paslēp un izcel!". Jaunās stila formulas mērķis ir radīt skaista un proporcionāla auguma ilūziju un piesaistīt skatu "īstajām" vietām. Pareizi akcentēts, tas, ko sievietes uzskata par sava auguma trūkumiem, patiesībā viņas padara īpašas un neatkārtojamas.

Grāmatā ir iekļauti 10 baušļi seksīga tēla radīšanai, individuāli stilista padomi 48 ķermeņa tipiem un 12 pielaikošanas kabīnes, kurās autors katrai sievietei palīdz objektīvi novērtēt viņas augumu un akcentēt tā priekšrocības, kā arī sniedz individuālu modes recepti:

  • kādu apģērbu un aksesuārus izvēlēties vai neizvēlēties;

  • ko atsegt un ko apslēpt; kā ar krāsas, apjoma, proporciju un auduma palīdzību panākt auguma simetriju, reizē neskopojoties arī ar padomiem iepirkšanos un apģērba kvalitātes noteikšanu.

Bredlijs aicina būt izvēlīgām attiecībā uz drēbēm, jo apģērbs runā valkātāja vietā. Taču mums ir jāzina, ko tas saka. Mērķtiecīgi izvēlēts apģērbs atklāj valkātāja personību un ļauj spriest par viņa gaumi, ieradumiem, vaļaspriekiem, sociālo stāvokli un daudz ko citu.

Apģērbu ar panākumiem var izmantot kā vienu no sociālās komunicēšanās veidiem. Mainot ģērbšanās stilu iespējams mainīt apkārtējo attieksmi pret sevi kā darba vietā, tā arī privātajā dzīvē.

Komentāri