Smagi slimās Krievijas aktrises Žannas Friskes ārstēšanai saziedots teju miljons eiro, Mixnews.lv

Smagi slimās Krievijas aktrises Žannas Friskes ārstēšanai saziedots teju miljons eiro

фото

Woman | 2014. gada 21. janvārī plkst. 21:51

Pirmdienas vakarā, uzreiz pēc tam, kad Krievijā populārās dziedātājas un aktrises Žannas Friskes tuvinieki publiski atklāja, ka māksliniecei ir smadzeņu vēzis smagā formā, KKrievijas televīzijas Pirmais kanāls sadarbībā ar "Rusfond" uzsāka līdzekļu vākšanu aktrises ārstēšanai un jau ir savākti vairāk nekā 50 miljoni rubļu (apmēram miljons eiro), ziņo aģentūra RIA-NOVOSTI.

"Otrdien desmitos no rīta bija saziedoti 48 miljoni 108 tūkstoši 654 rubļi," paziņoja Pirmā kanāla preses dienests. Gadījumā, ja Friskes ārstēšanai nebūs nepieciešami visi ziedotie līdzekļi, tie tiks novirzīti bērniem, kuriem palīdz "Rusfond". Savukārt otrdien ap pl.12 jau bija savākti 55 miljoni Krievijas rubļu.

фото

Pirmdien mākslinieces vietnē internetā tika publicēts viņas vīra Dmitrija Šepeļeva paziņojums.

"Tas, kas ilgus mēnešus bija tikai mūsu ģimenes iekšējā lieta, pirms dažām dienām diemžēl kļuva publisks. Mēs vēlamies izbeigt jebkuras spekulācijas un uzskatām, ka Žannas pielūdzējiem un cienītājiem ir tiesības zināt patiesību. Mūsu ģimeni ir piemeklējis grūts pārbaudījums. Žannai ir vēzis. Mēs turpinām cīnities par viņu un nebeidzam cerēt. Mums ir tikai viens lūgums – atbalstiet mūs ar labiem vārdiem un lūgšanām. Tuvākajā nākotnē mēs vēlētos atturēties no komentāriem, lai atgrieztos, es ceru, ar labām ziņām. Savukārt patlaban lūdzam ļaut mums koncentrēties vienīgi ‘Žannas veselībai un dzīvībai. Novēliet mums labu," teiks Šepeļeva paziņojumā.

Kļuvis zināms, ka Žannai Friskei ir smadzeņu vēzis jeb glioblastoma pēdējā stadijā, un šī ziņa smagi satriekusi Krievijas šovbiznesa pasauli. Visu šo dienu Žannas Friskes kolēģi sociālajos tīklos raksta laba vēlējumus Žannai un cer uz Visaugstāko, ka Žanna atgūs veselību.

фото

Friske šobrīd atrodas kādā Ņujorkas klīnikā, kur ārstēšana no vēža izmaksā, sākot no diviem tūkstošiem dolāru dienā, un Žannas Friskes tēvs pirmdien neslēpa, ka jau iztērējis pilnīgi visu savu naudu meitas veselības atgūšanai. Savus līdzekļus Žannas ārstēšanai jau bija atdevis arī viņas dzīvesbiedrs Dmitrijs Šepeļevs, raksta portāls kasjauns.lv.

Žannas Friskes popularitātes pirmsākumi saistās ar piedalīšanos meiteņu grupā "Bleštjaščije", viņa tajā sāka darboties 1996.gadā. 2003.gadā viņa sāka veiksmīgu solo karjeru. Aktrise piedalījusies arī filmās "Nakts sardze", "Dienas sardze", "Par ko runā vīrieši". Aizvadītā gada aprīlī Friskes un Dmitrija Šepeļeva ģimenē piedzima dēliņš – Platons.

Komentāri