Aktrisei Aijai Tēraudai galvenā loma vīra režisētajā filmā, Mixnews.lv

Aktrisei Aijai Tēraudai galvenā loma vīra režisētajā filmā

фото

Woman | 2014. gada 22. janvārī plkst. 18:04

ASV dzīvojošā latviešu aktrise un modele Aija Tērauda būs redzama sava vīra Dereka Estlina Purva uzņemtās filmas "Airtight" jeb "Gaisa trūkums" galvenajā lomā. Viņa attēlos Leilu, kurai būs jāatrisina mistērija. Aijai uzticēta arī filmas producēšana, vēsta portāls kasjauns.lv.

"Interesantākais filmas tapšanā ir tas, ka filma uzņemta tikai ar četrām montāžas vietām. Mēs filmu sagatavojām kā teātra izrādi, savienojot ar filmas tehniskiem elementiem. Vislielāko darbu paveica filmas režisors Dereks un filmas operators Sergejs Franklins. Filmēšanas darbi norisinājās Ņujorkas štatā Saratoga Springs. Tādu pašu filmēšanas stilu savulaik mēģināja izdarīt arī Hičkoks, bet četrdesmitajos gados tehnikas iespējas bija ierobežotas, tādējādi viņam filmu izdevās uzņemt ar desmit montāžām" portālam kasjauns.lv atklāj Aija.

"Airtight" sižetu iedvesmojuši patiesi notikumi 19.gadsimta Londonā. Vēlāk 1929.gadā Patriks Hamiltons uzrakstīja scenāriju teātra izrādei un kinorežisors Alfrēds Hičkoks 1948. gadā izveidoja filmu "Rope", bet Dereks Estlins Purvs sižetu pielāgoja mūsdienām.

Foto:Kasjauns.lv/No Aijas Tēraudas privātā arhīva

Komentāri