Sieviete ratiņkrēslā kļūst par modes kampaņas zvaigzni, Mixnews.lv

Sieviete ratiņkrēslā kļūst par modes kampaņas zvaigzni

фото

Woman | 2014. gada 24. janvārī plkst. 13:09

Modes industrijai izsens tiek pārmesti neadekvāti skaistuma standarti. Tāpēc patīkami pārsteidz "Diesel" reklāma, kurā foto modeles lomā iejūtas sieviete ratiņkrēslā ar muskuļu distrofiju.

фото

Sievieti sauc Džiliana Merkardo, viņa ir ņujorkiete un modes blogere. Joka pēc Džiliana pieteicās "Diesel" izsludinātā modeļu atlasē 2014. pavasara-vasaras kampaņai "We are Connected", ar mērķi popularizēt kultūras daudzveidību. Kampaņā piedalīsies arī japāņu interneta zvaigzne un tetovēti, bārdaini modeļi.Kampaņas fotogrāfi Inez & Vinoodh, bet mākslinieciskais direktors Nikola Formičeti

фото

фото

Lai gan kustības Džilianai sagādā grūtības un dažreiz publiskās telpās pārņem bailes, viņa ir beigusi koledžu un izgājusi praksi žurnālos "Veranda magazine" un "Allure", kā arī sadarbojusies ar fotogrāfiem sociālu kampaņu radīšanā.

Neskatoties uz kustību traucējumiem, 26 gadus vecā ņujorkiete ir saglabājusi optimismu. Par sadarbību ar "Diesel" viņa saka: "Tev nav jābūt miljonāram vai supermodelei, jebkurš var nēsāt "Diesel" – vienalga kas tu esi un kā izskaties!"

Foto: Diesel publicitāte; manufactured1987.com

Komentāri