Konstruē pati savu personalizēto kreklu vai blūzi!, Mixnews.lv

Konstruē pati savu personalizēto kreklu vai blūzi!

фото

Woman | 2014. gada 28. janvārī plkst. 18:53

Modes zīmols "I’M YOUR SHIRT" uzsāk jauno 2014.gadu, ieviešot pirmo interaktīvo konstruktora stendu, modes un dzīvesstila konceptveikalā Paviljons, kur ikvienam ir iespēja uzkonstruēt savu personalizēto kreklu vai blūzi.

Veikalā Paviljons jau ir pieejami zīmola "I’M YOUR SHIRT" krekli un blūzes, tomēr jaunais interaktīvais stends nodrošina ne tikai plašākas iespējas izvēlēties sava krekla krāsu, materiālu un modeli, bet arī piedāvā individuālu pieeju katram klientam, t.i., nodrošinot, ka krekls tiks izgatavots atbilstoši pircēja auguma īpatnībām.

Zīmola "I’M YOUR SHIRT" interaktīvā stenda funkcijas var salīdzināt ar 21.gadsimta ateljē, kur apvienotas mūsdienu tehnoloģijas, kvalitatīvs dizains un roku darbs. Sava īpašā krekla vai blūzes konstruēšanu var uztvert kā aizraujošu testu, jo procesa beigās ikvienam kreklam vai blūzei tiek piešķirts nosaukums, piemēram, "I’M IN LOVE", "I’M AN ARCHITECT", "I’M CONFUSED", "I’M A ROCKSTAR" utml.

Dizainere Indra Miklāva uzsver "esam pavadījuši brīnišķīgu gadu, augot kopā ar zīmolu "I’M YOUR SHIRT", un esam iedvesmoti radīt arvien jaunus produktus un pakalpojumus. Pie mums personīgi vēršas cilvēki, kam ir iepatikušies "I’M YOUR SHIRT" krekli vai blūzes, bet vēlas sev personalizētu risinājumu, tādēļ nolēmām piedāvāt iespēju tos uzkonstruēt ne tikai mūsu online veikalā "www.imyourshirt.lv" bet arī pašā veikalā, kur mūsu kreklus var apskatīt klātienē, pielaikot, pārliecināties par to kvalitāti un iegādāties."

Krekla izgatavošanas laiks ir divas nedēļas kopš pasūtīšanas brīža, un to ir iespējams saņemt konceptveikalā Paviljons vai pa pastu. Konstruktora stenda autors ir metālmākslinieks Edgars Spridzāns.

Apģērbu dizaineres Indras Miklāvas kreklu un blūžu zīmols "I’M YOUR SHIRT" tika prezentēts 2012.gada 9.novembrī. Zīmolam ir jau savs online kreklu konstruktors, kā arī gatavus, jau dizaineres sakomplektētus kreklus patlaban var iegādāties latviešu dizaina konceptveikalos "Paviljons" un "Taste Latvia", kā arī online internetveikalos "imyourshirt.com", "asos.com","creativelatvia.com" un citos.

Komentāri