Vai Lorde melo par savu vecumu?, Mixnews.lv

Vai Lorde melo par savu vecumu?

фото

Woman | 2014. gada 29. janvārī plkst. 16:51

2013.gada popmūzikas sensācija jaunzēlandiete Lorde atpazīstamību ieguva ar singlu "Royals" no albuma "Pure Heroine". Šī gada 26.janvārī Lorde bija viena no Grammy laureātēm. Oficiāli mūziķe vēl ir pieskaitāma pie tīņiem, viņa dzimusi 1996.gada 7.novembrī. Bet sociālajā vietnē "Twitter" aktuālākas kļuvušas runas, ka Lordei, īstajā vārdā Ella Maria Jeliha O'Konorai jau ir 27.

фото

Tās varētu būt vien skauģu muļķīgas runas, ja vien pati dziedātāja intervijās nebūtu atklājusi interesantus faktus. Piemēram, "Rookie" viņa stāstīja, ka Sofijas Kopolas "Jaunavu pašnāvības" esot viņai tīņu laikā bijusi ļoti mīļa filma. Pēc tam Lorde sevi papildinājusi, ka joprojām esot tīne.

Kad žurnāls "Vanity Fair" mūziķei jautājis par viņas vecumu, Lorde atjokojusi, ka esot 45 gadus veca. Žurnāla redaktore pieprasījusi mūziķes dzimšanas apliecību. Tās izdrukā melns uz balta ir rakstīs 1996.gada 7.novembris, tomēr žurnāliste vēl pārbaudīs oriģinālu. Tikmēr tiek jokots arī par tiem, kuri apšauba Lordes vecumu:" Esiet pārliecināti, ka viņa ir baltā? Vai tiešām viņa ir no Jaunzēlandes?" Lorde starp saviem popmūzikas vienaudžiem izceļas ar nobriedušu viedokli. Vai tiešām viņai sen nav 17?

фото

Komentāri