Apskati, kā lomu spēles un stereotipi iedvesmo modes namu kolekcijas!, Mixnews.lv

Apskati, kā lomu spēles un stereotipi iedvesmo modes namu kolekcijas!

фото

Woman | 2014. gada 29. janvārī plkst. 18:37

Lomu spēles un stereotipi izsenis ir iedvesmojuši modes dizainerus. Apskaties, kādos tēlos savās modes kolekcijās sievietēm ļauj iemiesoties "Versace", "Dior", "Louis Vuitton" un "Lanvin" modes nami.

"Versace" 2013.rudens - ziemas kolekcija piedāvāja Bargo kundzi - lateksa korsetes,zābaki ar asiem papēžiem, bīstamas rotaslietas un izteikts lapsenes viduklis.

фото

"Dior" 2010.pavasara - vasaras kolekcija bija veltīta Amerikāņu skaistulei Laurēnai Bekolai, kura ir bijusi modes nama kliente. Kolekcijas iedvesmojusies no 20.gadsimta 40.gadu tērpu griezumiem, pin-up meiteņu frizūrām bija īstā tērpa izvēle Džeimsa Bonda "femme fatale" tipa skaistulēm.

фото

"Louis Vuitton" 2013. rudens ziemas kolekcija - ūdeles apkakles, peņuāri, indigo krāsu paletes, izsmērēts pūderis - tas viss radīja vīziju par sievieti pumu, kura savā hoteļa ar istabā purpursārtām lūpām saplosa jaunus zēnus. Galvenajā lomā ikona, kura pērn nosvinēja savu 40. jubileju - Keita Mosa.

фото

"Lanvin" 2014.gada pavasara - vasaras kolekcija liek sievietei kļūt par žagatu. Modeles uz sava kakla nes bagātīgu rotu daudzumu, kā arī viņu tērpi spīd metāliskās krāsās. Mirdz, mirdz!

фото

Komentāri