Markus Riva Eirovīzijā pārsteidz ar spilgtu skatuves tēlu, Mixnews.lv

Markus Riva Eirovīzijā pārsteidz ar spilgtu skatuves tēlu

фото

Woman | 2014. gada 5. februārī plkst. 11:46

Pagājušo svētdien, 2. februārī, norisinājās Eirovīzijas nacionālās atlases otrais pusfināls, kura ietvaros konkursa dalībnieki skatītājus priecēja ne vien ar skanīgām muzikālajām kompozīcijām, bet arī ar krāšņiem un oriģināliem tērpiem. Kā viens no vizuāli spilgtākajiem dziesmu izpildītājiem sevi pasniedza Markus Riva, kurš izpildīja ritmisko kompozīciju "Lights On".

Gan par dziedātāja, gan par viņa skatuves kolēģu vizuālo tēlu gādāja pazīstamais modes blogeris un stilists Deniss Ševeļovs, kurš šoreiz priekšroku deva klasiskām krāsām – melnajai un baltajai. Tērpus meitenēm speciāli Eirovīzijas projektam radīja pašmāju modes zīmoli "EFL Fashion" un "Lauma Lingerie", savukārt Markus Rivas un viņa fona dziedātāja apģērbu autors bija itāļu modes dizaineris Toms Rebls.

"Biju ļoti pagodināts, kad pirms trim gadiem kā modelis tiku izvēlēts "Tom Rebl" modes skatei "Riga Fashion Week" ietvaros. Kopš tā laika mēs ar zīmola dizaineri esam kļuvuši par labiem draugiem un es katru sezonu aktīvi sekoju līdzi viņa radošajām izpausmēm. Tom Rebl kolekcijas neliek vilties, un es esmu patiesi gandarīts par iespēju sadarboties ar modes zīmolu, kura vizuālā koncepcija lieliski saskan gan ar manu skatuves tēlu, gan arī dzīves filosofiju," komentē dziedātājs Markus Riva.

Zīmola "EFL Fashion" dizainere un dibinātāja Elmīra Kakimova atklāj, ka dziedātāju skatuves tērpi ir šūti no viegla, caurspīdīga zīda šifona, lai, meitenēm kustoties, rastos dinamisks iespaids. Tāpat meiteņu skulpturālos siluetus lieliski papildināja melnie un pieguļoši bodiji no "Lauma Lingerie" bāzes kolekcijas. Atbilstoši Markus dziesmas "Lights On" koncepcijai EFL radīja arī efektīgas platmales ar tajās integrētām LED gaismu virtenēm.

"Manuprāt, fona izpildītāju tērpiem bija jābūt ēteriskiem, kādi tie mums arī izdevās. Gaismu staru spēle, kas bija vērojama visa priekšnesuma gaitā, padarīja mūziķu skatuves tēlu vēl enerģētiskāku. Mēs esam gandarītas par iespēju sadarboties ar Markus Rivu un patiesi priecājamies par viņa panākumiem," papildina otra zīmola "EFL" Fashion radītāja Anda Penka.

Markus Rivu un viņa komandu jau pēc nepilnām trim nedēļām, 22. februārī, redzēsim uzstājamies Eirovīzijas konkursa atlases finālā, kura laikā tiks noteikta tā dziesma, kas Latviju šogad pārstāvēs Dānijā.

Komentāri