Žannu Friski ārstē pēc Doktora Hausa sistēmas, Mixnews.lv

Žannu Friski ārstē pēc Doktora Hausa sistēmas

фото

Woman | 2014. gada 5. februārī plkst. 12:10

Pazīstamā krievu dziedātāja Žanna Friske turpina cīnīties ar smago slimību – smadzeņu vēzi. Pēc mediju rīcībā esošās informācijas, māksliniece ārstējas Ņujorkā, onkoloģijas klīnikā "Memorial Sloan-Kettering Cancer", kas ir labākā pasaulē.

Kā kļuvis zināms medijiem, ar Friski strādā viens no Slouna-Keteringa centra ārstiem, vadošais glioblastomas speciālists Braiens Kušnirs.

Viņš gan atteicās izpaust jebkādas detaļas attiecībā uz dziedātājas ārstēšanu, piebilstot, ka par līdzīgām darbībām ASV ārstam var atņemt licenci. Tomēr speciālists atklāja, ka klīnika strādā pēc "Doktora Hausa sistēmas".

"Centrā ir izveidotas 16 dažādu profilu ārstu komandas – līdzīgas tādai, kāda bija Hjū Lorija varonim. Proti, pacients netiek sūtīts no viena ārsta pie otra. Tiek organizēts konsīlijs, novērtējot katru konkrēto gadījumu no dažādiem skatu punktiem," skaidroja ārsts.

Kušnirs piebilda, ka klīnikā liela uzmanība tiek pievērsta "pacientu psiholoģiskajam stāvoklim". Klīnikā pat ir speciāla programma ar nosaukumu "Rūpīgie ilkņi", kuras ietvaros ar pacientiem strādā speciāli apmācīti suņi, lai uzlabotu pašsajūtu un vairotu pozitīvas emocijas.

Komentāri