Kails žurnālists ar kroni galvā defilē kādā Ņujorkas modes nedēļas skatē, Mixnews.lv

Kails žurnālists ar kroni galvā defilē kādā Ņujorkas modes nedēļas skatē

фото

Woman | 2014. gada 11. februārī plkst. 13:24

Ukrainas žurnālists Vitālijs Sedjuks ir pazīstams ar saviem izlēcieniem, kuri pārsteidz pasaules šovbiznesa zvaigznes nesagatavotas, liek tām sarkt un nervozēt. Šoreiz skandālists pievērsa sev uzmanību Ņujorkas modes nedēļā, ziņo ārvalstu prese.

Sedjuks dizainera Prabala Gurunga skatē nodefilēja modeļiem pretējā virzienā. Jāpiebilst, ka Gurungs ir ASV pirmās lēdijas Mišelas Obamas iecienīts dizainers. No vienas puses, Sedjuks bija ģērbies mētelī, no otras - viņu mierīgi varēja nodēvēt par teju kailu, jo zem mēteļa viņam bija tikai sarkanas getras un leopardkrāsas stringi. "Tēlu" papildināja plastmasas kroni ar iepriekšējo Vitālija provokāciju "upuriem" - aktieriem Vilu Smitu, Bredliju Kūperu un Leonardo di Kaprio.

Tieši šī kroņa dēļ Sedjuku prese nodēvēja par "New York Fashion Week karali". Jāpiebilst, ka pēc nekaunīgā izlēciena žurnālistam paveicās, jo viņš tika noķerts aiz kulisēm un vienkārši izvests no ēkas, proti, netika arestēts.

фото

Ukrainis savu izlēcienu skaidro ar vēlmi "pašizteikties" un aicina cilvēkus nekautrēties būt pašiem. Tāpat Vitālijs apgalvo, ka pasākuma organizatori viņam anv palīdzējuši. Tiesa, ballītē pēc skates "nejauši aizmirsto" kroni piemērīja ne tikai dizainers, bet arī liela daļa pasākuma viesu.

Komentāri