Apskati oriģinālus Instagram profilus, Mixnews.lv

Apskati oriģinālus Instagram profilus

фото

Woman | 2014. gada 11. februārī plkst. 18:31

Sociālajā vietnē "Instagram" atradīsi ne vien savus draugus, slavenības, bet arī visnotaļ radoši veidotus tēmu profilus. Tie aptver klišejas, par kurām mums tik ļoti patīk jokot, ļauj pasapņot un sniedz pavisam praktiskus padomus - receptes:

фото

Izsens tiek jokots par dzimumu atšķirīgajiem iepirkšanās paradumiem. Bet dzīvē šis joks 2013.gada Ziemassvētku iepirkšanās laikā kādam pārim no Ķīnas beidzās traģiski. Pēc piecu stundu staigāšanas pa veikaliem tirdzniecības centrā 38 gadus vecais vīrietis izdarīja pašnāvību.. Ja joprojām netici, ka iepirkšanās tavam vīrietim nemaz nav atpūtas kūre, apskati "instagram.com/miserable_men", kurā apkopoti nogurušu un nomocītu vīriešu foto, kas gaida, kamēr viņu sievietes beigs iepirkties. Mīli viņu, nemoki!

фото

Ja tev patīk ceļot gan atvaļinājumā, gan savos sapņos, tad tev noteikti ir jāseko francūzim Fabienam Baronam. Viņš ir radošais direktors, kurš savā profilā "instagram.com/fabienbaron" ir apkopojis ļoti skaistas pilsētu ainavu fotogrāfijas, gaumīgas dabas impresijas un stihijas.

фото

Ja tava 2014.gada apņemšanās ir ēst vairāk svaigu, veselīgu dārzeņu un augļu, tad tev noteikti ir jāseko "instagram.com/saladpride".Deivids Bezs jau trešo gadu katru dienu ēd savādākus svaigus salātus. Jauna salātu recepte ir vīrieša izaicinājums.

Komentāri