Rīgas Jūgendstila muzejs aicina uz Mīlētāju nedēļu, Mixnews.lv

Rīgas Jūgendstila muzejs aicina uz Mīlētāju nedēļu

фото

Woman | 2014. gada 12. februārī plkst. 13:55

Mīlētāju pasākumu cikls Rīgas Jūgendstila muzejā sāksies Valentīndienā 14.februārī un turpināsies līdz 16.februārim. Šajā dienās no pl.14.00 līdz 18.00 darbosies fotostūrītis profesionālas foto aģentūras F64 vadībā.

Uzņemtās fotogrāfijas, kurās katrs varēs iejusties jūgendstila laikmeta mīlnieka - dāmas vai kunga tēlā, izdrukātā un īpaši noformētā veidā par piemiņu varēs iegādāties katrs pāris vai interesents.

Savukārt, pl.17.00 muzeja apmeklētāji ir aicināti piedalīties īpašajā mīlestībai veltītajā ekskursijā Mīlestības liecinieki no jūgendstila laikmeta. Muzeja viesi ne tikai varēs iepazīties ar muzeja romantiskāko šķautni, bet arī piedalīties dažādos pāriem paredzētos uzdevumos, un uzzināt viens par otru kaut ko jaunu.

15.februārī pl.18.00 notiks koncerts "Mīlestības ceļi". Tajā kā īpaša dāvana muzeja viesiem būs operdziedātājas Elīnas Mitinas un viņas radošās komandas - pianista Jurija Kaspera un vakara vadītājas Irinas Baronskajas sagatavotā programma, kurā dziedātāja izpildīs mīlestības dziesmas un romances no dažādu tautu repertuāra - itāļu, latviešu, krievu, romu un citu tautu mīlestības melodijas rādīs, cik dažādi mīlestība var skanēt mūzikā. Koncerts paredzēts kā mājīgs mūzikas salons, kas īpaši satuvinās klausītājus un māksliniekus. Ieejas biļete koncertā EUR 7.50.

Komentāri