Katrines Lukins dziesmas jaunajā videoklipā lūst ledus (FOTO,VIDEO), Mixnews.lv

Katrines Lukins dziesmas jaunajā videoklipā lūst ledus (FOTO,VIDEO)

фото

Woman | 2014. gada 21. februārī plkst. 07:15

18 gadus jaunā Latvijas un Zviedrijas dubultpilsone Katrine Lukins publicē savas Latvijas Eirovīzijas dziesmu finālā iekļuvušās dziesmas "You Are The Reason" videoklipu.

фото

Dziesmas video, savas prakses ietvaros kompānijā "Mikrofona ieraksti", producējusi RISEBA studente Ieva Jaunzeme, pieaicinot jaunu un daudzsološu režisoru, operatoru un montāžistu Kristapu Bardziņu un operatoru Raivi Razgali. Ar padomu filmēšanas procesā iesaistījies arī pieredzējušais video režisors Artis Dzērve, kurš vajadzīgajā mirklī sniedza nepieciešamo padomu, jo ir strādājis pie Katrines pirmā videoklipa dziesmai "Live Tonight". Procesu asistēja Diāna Hakova.

фото

Bez Katrines jaunajā video redzami arī abi dziedātājas Eirovīzijas sabiedroti, dziesmas līdzautors un bundzinieks Kārlis Indrišonoks un bundzinieks Mikus Ašnevics, kuri nenobijās no ledus, pakļaujot savus instrumentus nopietnam mitruma pārbaudījumam. Video redzamie suņi ir Aļaskas malamuti un to saimniece Agita Eizenberga noņēmās vaigu sviedros, lai abi mīluļi iejustos lomā.

Foto: Ieva Jaunzeme, Diāna Hakova un Andris Lukins

Komentāri