Bārs Garāža piedāvā: Vakara albums ar Klāsu Vāveri, Mixnews.lv

Bārs Garāža piedāvā: Vakara albums ar Klāsu Vāveri (1)

фото

Woman | 2014. gada 25. februārī plkst. 13:17

Katra mēneša pēdējā trešdienā pl. 21.00 Vecrīgas bārā Garāža (Aldaru ielā 10) skanēs kāds klasisks roka vai popmūzikas albums no Klāsa Vāveres vinilplašu krājumiem. Pirms un pēc tā - mūzika, ko ar Vakara albumu vieno vēsturisks, stilistisks vai emocionāls konteksts.

Klāss Vāvere: "Mūsu mērķis nav pārsteigt ar kādiem īpaši retiem un mazzināmiem elitāras mūzikas ierakstiem. Drīzāk tie ir albumi, kas arī simtajā klausīšanās reizē ļauj labi justies, spilgti sava laika notikumi, kas arī pēc vairākām desmitgadēm nav zaudējuši nozīmi daudzu cilvēku dzīvē. Bet, ja kādam kāds Vakara albums kļūs par jaunatklājumu – brīnišķīgi, jo tā noteikti ir mūzika, ko vērts zināt."

Pirmā Vakara albuma sesija notiks jau šajā trešdienā, 26. februārī, kad Garāžā skanēs "Dark Side of the Moon" (1973) - viens no visu laiku fundamentālākajiem albumiem, kas savus autorus "Pink Floyd" no britu underground varoņiem pārvērta klasiķos, kuru aktualitāte pārsniedz paaudžu robežas.

Albuma pirmie uzmetumi tapuši 1971. gada nogalē. Koncertos tā materiāls spēlēts jau kopš 1972. gada februāra, taču ieraksti pabeigti vien nākamā gada sākumā. Muzikāli vienkāršs, bet tehnoloģiski un tematiski komplicēts, DSOTM fascinē ar emocionālu dziļumu, formas eleganci un dramaturģisku vērienu, sniedzot klausītājam personisku identifikācijas iespēju, kas arī ir albuma grandiozo panākumu pamatā.

Komentāri 1
ERzXopPFN1Wpirms 4 gadiem
- You don't! You take them all! )) Now some people might call these Lifestyle' poarhgtophs, but these are MORE than that! You have control of the lighting and posing even though it doesn't look like you have posed this family. Now THAT'S what professional photography is all about making it look unposed when you have actually guided people into position. They're NOT just snapshots' like all the cheap and cheerful' photographers out there claim are Lifestyle' photography. You have captured the relationships in this family perfectly, and I can feel the warmth among the family members. How lucky are they to have had you as their photographer!