Jutekliski pieskārieni ir iespējami arī drēbes nenovelkot, Mixnews.lv

Jutekliski pieskārieni ir iespējami arī drēbes nenovelkot (1)

фото

Woman | 2014. gada 25. februārī plkst. 16:53

Jutekliski pieskārieni ir iespējami arī paturot drēbes mugurā. Izmēģini trīs pieskārienus, lai negaidīti un patīkami pārsteigtu mīļoto!

Plaukstas ir neatņemama ķermeņa valodas sastāvdaļa. Stingrs rokasspiediens reprezentē goda vīru. Taču cilvēki ir aizmirsuši, ka plauksas ir arī viena no visjutekliskākajām cilvēka ķermeņa daļām.

Dari tā: Saņem viņa roku, pacel plaukstu uz augšu. Ar brīvo roku maigi imitē kaķa nagu ievilkšanas kustības – savelc dūri un tad iztaisno pirkstus. Ar prikstiem pārvelc pāri plaukstā esošām līnijām. Kad viņš jautā – ko tu plaukstā redzi? Atbildi – murrr...interesanti. Stāsti – šī ir tava mīlestības līnija, un nolaid acis. Šī ir tava dzīvības līnija, un nolaid acis. Turpini juteklisko hipnotizēšanu. Galu galā apgriez plausku uz leju un palaid vaļā. Ja tiec jautāta, kādus noslēpumus atklāj plaukstas līnijas, pašpārliecināti atbildi, ka vēl mācies.

фото

Gan zinātnieki, gan ķermeņa valodas pētnieki apgalvo – kaklsir viena no svarīgākajām erogēnām zonām. Kakla masāža smadzenēs atbrīvo oksitocīna hormonu. Tas padara mierīgu un vienlaikus veicina seksuālo baudu.

Dari tā: koncentrē pirkstgalus uz viņa kakla vienā punktā un tad ļauj tiem slīdēt. Glāsti kaklu ar pirkstiem, it kā tie būtu vēdeklis.Esi uzmanīga, lai netīšām neieskrāpētu. Esi rūpīga, un viņš lūgsies šo kustību atkārtot.

Dari tā: Iztēlojies, ka pie viņa vaiga ir pielipusi spalviņa. Noglaud to, pieskatoties vagam un pie reizes atglaužot no kakla matus. Maigi pieskaries viņa auss aizmugei, noglāstot auss gliemežnīcu. Lai kustība ir ikdienišķa, bet rūpīga. Tad saki – Tagad ir labāk! Un turpini uzvesties, it kā nekas nebūtu noticis.

Komentāri 1
Viktorijapirms 5 gadiem
Super raksts:)