Seši afrodīziji seksuālās apetītes uzlabošanai!, Mixnews.lv

Seši afrodīziji seksuālās apetītes uzlabošanai!

фото

Woman | 2014. gada 28. februārī plkst. 15:18

Pagatavo romantisku maltīti, izmantojot augļus un dārzeņus, kas stimulē seksualitāti. Tie ir avokado, zemenes, vīģes, mandeles, dažādas jūras veltes.

Avokado:

Acteki uzskatīja avokado augļa formas dēļ par vīriešu sēklinieku simbolu. Avokado ir lielisks afrodīzijs tāpēc, ka satur nepiesātinātos taukus, kas ir labi sirdij un asinsritei. Zinātnieki ir atklājuši, ka vīriešiem ar sirdskaitēm ir divas reizes lielāks erekciajs traucējumu risks. Avokado palīdzēs sirdi stiprināt!

Mandeles

Mandeles satur minerālvielas – cinks, selēnijs un vitamīns E, kuras veicina auglību un kopumā ir labas seksuālajai veselībai. Cinks spēcina libido un seksuālo dziņu.

Zemenes

Zināms, sārtā ir uguns un kaislības krāsa. Ogās ir folijskābe, B vitamīns, kas uzlabo spermas kvalitāti. Seksuālā apetīte kļūs lielāka, ka zemenes tiks mērcētas melnajā šokolādē.

Jūras veltes

Cinku saturošās austeres ir izseni slavens afrodīzijs, bet taukainās zivis, piemēram, lasis vai siļķe satur sirds veselībai labo omega-3s.

Vīģes

Šie savādās formas augļi satur gan šķīstošas, gan nešķīstošas šķiedrvielas, kuras ir svarīgas sirds veselībai. Turklāt vīģes ir sātīgas, taču nerada pārēšanās sajūtu. Būs īstajā laikā seksuālām aktivitātēm.

Citrusi

Citrusi satur antitosidantus, C vitamīnu un folijskābi, kas pozitīvi ietekmē vīrieša reproduktīvo veselību. Romantiskās vakariņās mielojieties ar rozā greipfrūtu vai mandarīniem, bet salātiem pievieno citronu vai laimu!

Komentāri