Sievietēm svētkos Rīgas Centrāltirgus sarūpējis pārsteigumu, Mixnews.lv

Sievietēm svētkos Rīgas Centrāltirgus sarūpējis pārsteigumu

фото

Woman | 2014. gada 5. martā plkst. 07:11

Sestdien, 2014.gada 8.martā, Rīgas Centrāltirgus visām apmeklētājām sarūpējis sirsnīgus un krāšņus pārsteigumus. No pl.11:00 līdz 14.00 Nēģu laukumā notiks svētku koncerts un dāmas saņems krāšņus uzmanības apliecinājumus, taču sakņu paviljonā - franču konditoru meistardarbnīca. Par to informējis "Rīgas Centrāltirgus" pārstāvis Ivars Jakovels.

Sestdien no pl.11.00 līdz pat pl. 14.00 mūziķi Ivo Grīsniņš-Grīslis, Mārtiņš Ruskis, Mārtiņš Jātnieks un Rihards Lībietis iepriecinās ikvienu apmeklētāju ar skaistām dziesmām, turklāt dāmas saņems krāšņus pārsteigumus.

Tajā pašā laikā sakņu paviljonā raidījuma "Garšīgi dzīvojam" virtuvē būs franču konditoru meistardarbnīca, kurā notiks D’Artanjana un trīs musketieru dzimtajā pusē - Gaskoņā (Francija) - dzimušā "Franču maiznīca" īpašnieka Bernāra Laranē un franču konditora Arno Dibuā paraugdemonstrējumi un padomi, kā arī pagatavoto gardumu degustācijas.

8.martā visi pasākumi būs bez maksas un ikviens ir laipni gaidīts pozitīvā un radošā atmosfērā iepirkties Rīgas Centrāltirgū, iegūt iedvesmu un patīkamas emocijas.

Komentāri