Rufus Vainraits koncertzālē Palladium ieskandinās pavasara iestāšanos, Mixnews.lv

Rufus Vainraits koncertzālē Palladium ieskandinās pavasara iestāšanos

фото

Woman | 2014. gada 5. martā plkst. 11:51

Trešdienā, 19.martā koncertzālē Palladium pirmo reizi Latvijā ar solokoncertu uzstāsies Rufuss Vainraits – mūziķis un komponists, kas vairākkārt nodevēts par vienu no savas paaudzes labākajiem dziesminiekiem un nominēts "Grammy" balvai, sadarbojies ar tādiem māksliniekiem kā Eltons Džons, Stings un Robijs Viljams.

Rufus Vainraits spēlē klavieres un ģitāru, koncertos bieži pārmaiņus izmantojot te vienu instrumentu, te otru. Pēdējie gadi Vainraita dzīvē ir bijuši muzikāliem piedzīvojumiem bagāti – šovasar viņš uzstājās uz Glastonbury festivāla galvenās skatuves.

Tāpat nesen Rufuss radījis operu un tika nominēts "Grammy" balvai par Džūdijas Gārlendas "Carnegie Hall" koncerta jauniestudējumu. Visas šīs pieredzes dzirdamas viņa septītajā studijas albumā "Out of the Game", kas radīts sadarbībā ar labi zināmo producentu Marku Ronsonu (Mark Ronson), kurš 2009.gadā uzstājās arī Latvijā.

Sadarbības rezultātā tika izveidota Vainraita karjeras visatbrīvotākā un pieejamākā mūzika, kurā saglabājas viņam raksturīgie stāsti un greizais humors ar klasiskās popmūzikas pieskaņu. 3. martā Vainraits izdeva savu labāko dziesmu izlasi "Vibrate: Rufus Wainwright".

Rufusa Vainraita koncertu iesildīs viņa māsa - indī dzieminiece Lucy Wainwright Roche (Lūsija Vainraita Roša). Ieklausoties indī dziesminieces Lūsijas Vainraitas Rošas daiļradē, klausītājam atklājas viņas neaizmirstamais vokāls, asprātīgie un aizraujošie dziesmu teksti, kā arī unikālais uzstāšanās stils.

2009.gadā par savu dziesmu "Snare Drum" Lūsija ieguva balvu Independent Music Awards kategorijā "Labākā folka dziedātāja/autora dziesma".

Biļetes uz koncertu nopērkamas www.palladium.lv un visās "Biļešu Serviss" kasēs. Stāvvietu biļešu cena Eur 27.03, vieta pie galdiņa Eur 71.14.

Komentāri