Jauna stila tendence modes nogurdinātajiem, Mixnews.lv

Jauna stila tendence modes nogurdinātajiem

фото

Woman | 2014. gada 7. martā plkst. 15:15

Ja modes tendences tevi izsens ir nogurdinājušas un šķitusi lieka ārišķība, tu priecāsies par "normcore". Tendences un aktualitātes mainās tik ātri, ka patiesībā tām vairs nav iespējams izsekot. Meklē iedvesmu bērnības foto albumā!

"Normcore" vēstījums ietver mierīgu pašnovērtējumu un pašironiju. Nebaidies būt viens no pūļa, jo labi zināms – katrs cilvēks ir unikāls un neatkārtojams. Kleitu, bikses vai džemperi tu izvēlies bez vilcināšanās. Tajā vietā, lai celtos rīta agrumā un pucētos, tu labāk vēl trīs stundas pagulēsi. Svarīgs ir pats apģērbs, nevis apģērba zīmols. Vari iepirkties "Zara", "H&M" vai drēbju izpārdošanā pie mājām tuvākā veikalā.

фото

"Normkoram" modes etalons - Stīvs Džobs

фото

"Normkora" nēsātājus iedvesmo lietas un apģērbs, kas ir pazīstams jau kopš bērnības: zeķbikses, beisbola cepures, čības, kapuču jakas, T-krekli, nezināma ražotāja džinsi. Viss, kas ir ērts un ko nav žēl izmest, viss tev vajadzīgais, lai dotos aktīvā pastaigā, pārvarot dažādus šķēršļus.

фото

фото

Zīmols WoodWood

Pirmo reizi "Normkora" stila elementus izmantoja stiliste Alise Godarda, parādot, ka ar minimāliem līdzekļiem var sasniegt lielisku efektu, ka lēti nenozīmē slikti. Viņas iedvesmas avots "Google Street View App", kurā bija redzami vienkārši tērpti cilvēki, kas izskatījās ļoti labi.

Stiliste kritizēja tipiskās ielu stila fotogrāfijas, kurās ir iemūžināti cilvēki, kuri acīmredzami savā apģērbā iegulda lielas pūles un naudas līdzekļus, daudzkārt izskatoties pretenciozi. Turpretim "Google Street View App" cilvēki izskatās dabiski, tāpēc viņu izvēlētais apģērbs stilistei šķitis interesantāks.

Arī modes industrija ir reaģējusi uz šo normkora tendenci. Modes nedēļās uz mēles tika demonstrētas ērtas pidžamas, zandales.

фото

Lavin

фото

Marc by Marc Jacobs

фото

Tommy Hilfiger

Komentāri