Deniss Ševeļovs: Ievērojot dresskodu, tu cieni pasākumu, Mixnews.lv

Deniss Ševeļovs: Ievērojot dresskodu, tu cieni pasākumu (1)

фото

Woman | 2014. gada 10. martā plkst. 07:45

"Latvijas stila un modes balva 2013" ielūgumos bija norādīts dress-kods "Black Tie". Kungi šādos gadījumos velk mugurā melnu uzvalku vai smokingu, bet dāmas - garu vakarkleitu vai garus svārku un greznu topu vai kokteiļkleitu, kuras garums ir līdz celim. Dress-kods "Black Tie" tiek piemērots svinīgām ceremonijām, sezonas atklāšanām un kāzu svinībām.

фото

Cik svarīgi ir ievērot dress-kodu, atbild Chaula TV raidījuma "Chaula Fashion" vadītājs Deniss Ševeļovs. Viņš bija viens no kandidātiem uz 2013.gada Stila un modes balvas Stilīgākā TV vadītāja titulu. Viņš "Latvijas stila un modes balva 2013" dresskodu bija ievērojis, atļaujoties vien sīku vaļību - šobrīd aktuālos sporta apavus.

"Cilvēki dresskodam pretojas aiz stulbības vai necieņas. Ar dresskoda ievērošanu tu parādi, ka cieni pasākumu un pasākuma organizatorus. Tā ir labā audzināšana. Turklāt Latvijā notiek tik maz sarkanā paklāja pasākumi, kur beidzot var uzvilkt garo kleitu, smokingu. Protams, atkāpes ir pieļaujamas, ja tām ir pamats vai aiz tām ir kāds stāsts." - uzskata Deniss

Komentāri 1
Fujjpirms 5 gadiem
Gudrais speciālists, pats izskatās pēc ķēma un vēl māca citus!