Salonam "BAI:DOO" pievienojas jaunā dizainere Aleta Pēce, Mixnews.lv

Salonam "BAI:DOO" pievienojas jaunā dizainere Aleta Pēce

фото

Woman | 2014. gada 17. martā plkst. 12:51

Jaunatvērtajam salonam "BAI:DOO" pievienojas talantīga un radoša modes dizainere Aleta Pēce.

Lai paplašinātu salona darba stundas un klientu loku, apģērbu dizaina salonam pievienojas jauna dizainere ar jaunām vēsmām savā stilā, līdz ar to zīmols turpina attīstīties. Līdz šim salons bija izvērties gan ar klientu pasūtījumiem, gan ar aksesuāriem - kosmētikas somiņām un auskariem - kā arī Aletai pievienojoties, ideju skaits tikai augs.

Zīmola esošie un jaunie klienti jau ir iepazinušies ar Baibas Tolpežņikovas - zīmola "BAI:DOO" radītājas - gaumi un stilu, bet Aleta vēl plašākā sabiedrībā nav pazīstama. Dodot nelielu ieskatu Aletas rezumē - viņa ir absolvējusi Rīgas Amatniecības vidusskolas vides dizaina nodaļu un papildina savu radošo dvēseli dejā. Ar deju Aleta nodarbojas jau vairāk kā 6 gadus un ķēriens uz apģērbu dizainu viņai ir jau pāris gadus.

Meitenes saviem klientiem piedāvā iespēju atsvaidzināt savu garderobi ar krāsainiem un vienreizēja dizaina apģērbiem. Salonā iespējams iegādāties arī dažādus sievišķīgus aksesuārus, kā arī tērpu kolekciju, kas tikusi radīta salona atklāšanai.

Jauna kolekcija nav gaidāma, tomēr jauni apgriezieni pavisam noteikti - abas dizaineres - Baiba un Aleta salonam nodrošinās darba laiku no 12:00-19:00 (sākotnēji tas ir bijis tikai no 15:00-19:00), kā arī ir gaidāma aktīva komunikācija ar potenciālajiem klientiem caur sociālajiem tīkliem.

Lai radītu unikālu tērpu burvīgam pasākumam, interesenti aicināti apmeklēt salona mājaslapu "bai-doo.com" vai arī doties pastaigā pa slaveno Avotu ielu, lai tur iegrieztos pie "BAI:DOO" meitenēm uz pārrunām par dizainu pie tasītes kafijas.

Komentāri