Mika Džegera draudzene izdarījusi pašnāvību, Mixnews.lv

Mika Džegera draudzene izdarījusi pašnāvību

фото

Woman | 2014. gada 18. martā plkst. 14:10

Modele un modes dizainere L'Vrena Skota 17.marta rīta agrumā tika atrasta pakārusies šallē pie durvju roktura. Par dizaineres nāves cēloni mediji uzskata viņas uzņēmuma "LS Fashion Ltd." parādus. Februārī Skota atcēla savu modes skati Londonas modes nedēļas ietvaros, kas pastiprināja runas par uzņēmuma bankrotu. Viņa kreditoriem ir parādā vairāk kā sešus miljonus dolāru.

Mika Džegera preses sekretārs vietnē "Twitter" ziņo, ka mūziķis par mīļotās nāvi ir satriekts. Grupai "The Rolling Stones" šobrīd būtu jāsāk tūre "On Fire" Austrālijā un Jaunzēlandē. Mājas lapā lasāms, ka 19.marta koncerts nenotiks. Biļešu īpašnieki tiek aicināti gaidīt nākamos paziņojumus.

Džegers un Skota draudzējās kopš 2001.gada. Abu vecumu starpība bija 23 gadi, kas mīlniekus īpaši nav ietekmējusi. Džegers sacījis - "Es uzspļauju savam vecumam, es vienmēr jūtos divdesmitgadīgs!"

фото

Skota tika pamanīta savu slaido kāju dēļ. Viņa ir bijusi "Chanel" modele, vēlāk Losandželosā strādājusi par žurnālu "Vanity Fair" un "Rolling Stones" stilisti, tad nodibinājusi pati savu dizaina uzņēmumu.

Skotas radītās drēbes glaimoja sievišķīgai figūrai. Viņas klientes bija Nikola Kidmena, Keita Mosa. Sāra Džesika Pārkere, Madonna un pat Mišela Obama. 2013.gada rudenī Skota sadarbojās ar zīmolu "Banana Republica".

Komentāri