Krievu mākslinieces Žannas Friskes stāvoklis esot uzlabojies, Mixnews.lv

Krievu mākslinieces Žannas Friskes stāvoklis esot uzlabojies

фото

Woman | 2014. gada 20. martā plkst. 12:31

Visa pasaule turpina sekot krievu dziedātājas un aktrises Žannas Friskes veselības stāvoklim. Jāpiebilst, ka māksliniecei tika konstatēts smadzeņu vēzis un patlaban viņa ārstējas ASV.

Tagad Žanna atrodas Losandželosā, kur dziedātājas draugi piedāvājuši viņai savu māju un un labākos medicīniskos speciālistus, lai veiktu ambulatoro ārstēšanu.

фото

Pēc mākslinieces tēva Vladimira Friskes teiktā, klīnika Losandželosā ir "daudz labāka", jo tajā "viņu neārstē ar ķīmiju", bet izmanto eksperimentālu nanovakcīnu, kas izstrādāta speciāli, lai iedarbotos uz glioblastomu. Tāpēc tagad krievu dziedātāja jūtas labāk un pat "palēnām ceļas".

Kas attiecas uz redzi, kuras pilnīga vai daļēja pazušana tiek novērota smadzeņu vēža slimniekiem, tad Žannai Friskei tā vēl nav atjaunojusies.

"Bet mums teica, ka pagaidām brilles nepalīdzēs, jo audzējs spiež uz smadzenēm. Tikko, kā pēc ārstēšanas audzējs būs samazinājies, redze atjaunosies. Meita patlaban jūtas labāk. Viņa notievējusi par sešiem kilogramiem. Domāju, ka viss būs labi. Daudzi viņu atbalsta. Man mājās ir daudz dāvanu, kuras Žannai uzdāvināja ar vēzi slimi bērni un bērni no bērnu namiem," dziedātājas tēva vārdus citē laikraksts "Komsomoļskaja pravda".

Vīrietis piebilda, ka 11 mēnešus vecais dēls Platons ir kopā ar Žannu ASV.

"Viņi tagad ir tur, Amerikā. Sazināmies skaipā. Paltonam viss ir labi, Aug, sāka staigāt. Viņam jau ir četri zobi. Vecmāmiņa saka, ka kož. Nākamnedēļ lidošu pie viņiem, padzīvošos ar Žannu un mazdēlu," pastāstīja Valdimirs Friske.

Savukārt izdevums raksta, ka visticamāk Žannu ārstē ar vakcīnu "ICT-107", kuras eksperimenti nesen veiksmīgi noslēdzās vienā no Losandželosas klīnikām. Zāles cilvēka organismā aktivizē imūnsistēmu un liek cīnīties ar onkoloģiju šūnu līmenī.

"Līdzīgas vakcīnas, kas ārstē smadzeņu vēzi, ir arī Krievijā. Nevaru pateikt, ar ko konkrēti amerikāņu vakcīna atšķiras no mūsējās. Bet principā līdzīgas zāles jau sen tiek ražotas un lietotas. Pēc manā rīcībā esošās informācijas, tādas vakcīnas palīdz ļoti nelielam cilvēku skaitam: aptuveni vienam no desmit. Bet kuru konkrēti tā var izārstēt, kuru ne un kā to saprast, mēs pagaidām nezinām. Tāpēc vakcīnas, kas ārstē smadzēnu vēzi, joprojām tiek uzskatītas par eksperimentālām," Žannas Friskes ārstēšanu komentēja onkologs Mihails Laskovs.

Komentāri