Kāpēc sievietes seksa laikā mēdz būt tik trokšņainas?, Mixnews.lv

Kāpēc sievietes seksa laikā mēdz būt tik trokšņainas?

фото

Woman | 2014. gada 20. martā plkst. 14:05

Sievietes spiedziens ir pasaules kaitinošāko trokšņu top 10. Būtu jau labi, ja kaimiņiene spiegtu, ieraudzījusi lielu zirnekli, taču spiedzienu patiesais cēlonis ir orgasms.

Lankašīras un Līdsas universitātes veiktajā pētījumā par vokalizēšanu seksa laikā tika aptaujātas 71 heteroseksuāla sievietes vecuma grupā no 18 līdz 48 gadiem. Viņas tika lūgtas atbildēt, vai seksa laikā viņas izdot skaņas un cik ļoti šīs skaņas ir saistītas ar orgasmu.

Pētījums atklāja - 6 procenti respondentu uzskata, ka skaņa veicinās vīrieša ejakulāciju, 87 procenti respondentu bija pārliecinātas, ka vokalizēšana orgasma laikā cels viņas partnera pašnovērtējumu, pārējie 5 procenti seksa laikā izdeva trokšņus citu iemeslu dēļ, piemēram, garlaicības māktas, jūtot sāpes, diskomfortu un citu iemeslu dēļ.

Sekss vienmēr ir bijusi performance, tajā skaitā dzīvnieku valstībā. Piemēram, tēviņu ejakulācijas veicināšanas nolūkos kliedz arī Barbaru makaku pērtiķu mātītes, bet, apaugļodams mātīti, cilvēcisku nopūtu izdveš bruņurupuču tēviņš. Un, protams, kliegšana un vaidēšana ir neatņemama pornogrāfisko filmu estētikas sastāvdaļa.

Vēl nesen 2013.gadā Latvijas interneta vidē slavu iemantoja "Alauksta ielas kliedzēja", kuras seksuālās dzīves labklājību dzirdēja visi ielas iedzīvotāji.

Komentāri