Džordžam Klūnijam romāns ar Džuliana Asanža advokāti, Mixnews.lv

Džordžam Klūnijam romāns ar Džuliana Asanža advokāti

фото

Woman | 2014. gada 20. martā plkst. 17:04

Nelabojamais vecpuisis Džordžs Klūnijs nesen manīts ar jaunu draudzeni. Šoreiz 52 gadīgais aktieris izvēlējies meiteni ne no modes un kino pasaules, taču kura nenoliedzami varētu kļūt par modeli, Amalu Alamudinu.

Amala ir juristu aprindās pazīstama un respektējama sieviete. Viņa aizstāvejusi Wiki Leaks dibinātaju Džulianu Asanžu un juridiskos jautājumos konsultejusi ANO ģenerālsekretaru Kofi Ananu.

фото

Baumas par abu attiecībām aizsākās jau pirms pus gada, taču Klūnijs spītīgi līdz šim apgavojis, ka Amala viņam ir tikai un vienīgi draudzene. Taču pirms pāris dienām paparaci abus pieķēra apmetamies vienā no Ņujorkas hoteļiem. Klūnija draugi šo situāciju komentē pozitīvi, sakot, ja var ticēt presei, tad tikai priecajamies par viņu, beidzot viņš ir izvelejies kādu, kas nav saistīta ar šovbiznesu. Atgadinam, ka Klūnijs bijis precejies tikai vienu reizi – ar aktrisi Tailu Balsomu - un šķīries no viņas 1992.gadā. Donžuanam bijušas attiecības ar aktrisēm Renē Zelvēgeri, Kelliju Prestoni, Džūliju Robertsu, modelēm Sindiju Kravfordi un Elizabeti Kanalis. Pēdejās attiecības Klūnijam bija ar roku laušanās čempioni Steisiju Keibleri, taču viņu ceļi šķīrās 2013.gada vasarā.

Avots: wmj.ru

Komentāri