Emmu Vatsoni vajā "Harija Potera lāsts"; viņai nedod nopietnas lomas , Mixnews.lv

Emmu Vatsoni vajā "Harija Potera lāsts"; viņai nedod nopietnas lomas

фото

Woman | 2014. gada 31. martā plkst. 07:12

23 gadus vecās aktrises Emmas Vatsones vārds aizvien saistās ar Hermiones Greindžeres lomu "Harija Potera" filmās, raksta "kasjauns.lv".

Kopš pēdējās "Harija Potera" filmas uzņemšanas pagājuši jau trīs gadi, taču Emma Vatsone atzīst, ka esot ļoti grūti pārliecināt Holivudas režisorus uzticēt viņai nopietnas lomas no "pieaugušo" kategorijas.

Aktrise domā, ka tāpēc, ka viņa ikdienā neģērbjas izaicinoši un uzspīlēti seksapīli, režisori bieži vien pat nespēj iedomāties, ka viņai pa spēkam būtu arī nobriedušāku sieviešu lomas.

Kopš 2011. gada, kad uzņemta pēdējā "poteriādes" filma, Emmai tomēr izdevies nospēlēt lomas vairākās atzinīgi novērtētās kinolentēs. Režisores Sofijas Kopolas filmā "The Bling Ring" (2013) Emma atveidoja galveno lomu stāstā par pusaudzēm, kas aplaupa Holivudas slavenību mājokļus.

Filma ir patiess vēstījums par 2009. gadā aizturētajām jaunietēm, kuras ielauzās vairāku slavenību īpašumos, tostarp arī Lindsejas Lohanas un Parisas Hiltones mājokļos. Lai arī meitenes bija samērā turīgas, viņas tik ļoti aizrāvis slavenību dzīvesveids, ka pusaudzes, aplūkojušas fotogrāfijas žurnālos un noklausījušās televīzijas intervijas, nospriedušas, kuras no redzētajām lietām vēlas iegūt sev.

Emma šobrīd pabeigusi darbu pie filmas "Noah", kas veidota pēc Bībeles motīviem. Vatsone atveido aktiera Rasela Krova tēlotā personāža adoptēto meitu.

Kad Emma nefilmējas, viņa studē un paralēli strādā arī par modeli. Aktrise izraudzīta par modes nama "Burberry" reklāmas seju.

Lai gan bija radies iespaids, ka Emmai pēc "poteriādes" filmām izdevies viegli iekļauties pieaugušo dzīvē (lomas citās filmās, modeles darbs, stila balvas par lielisko gaumes izjūtu...), aktrise pati nesen kā atzinusi, ka viņai jāiegulda ne mazums pūļu, lai pārliecinātu režisorus dot nobriedušu sieviešu lomas, jo ikdienā Emma tērpjas visnotaļ klasiski un vienkārši, un kino ļaudis nav saskatījuši viņā aktrisi, kas spētu notēlot pieaugušas, sarežģītas personības.

"Ikdienā es pārāk neaizraujos ar seksīgu stiliņu, tāpēc man dažkārt ir ļoti grūti pārliecināt režisorus, ka varu nospēlēt nobriedušu sieviešu lomas," viņa izteikusies intervijā ar žurnāla "Elle" reportieri.

"Man piedāvātas lomas, kas pašai nešķita pārāk sarežģītas. Šīs sievietes pārsvarā bija ļoti vienpusējas. Loma man prasīja būt vienveidīgai, taču īstas sievietes nekad tādas nav."

2009.gadā septembrī Emma uzsāka studijas Brauna universitātē ASV, paralēli turpinot filmēties "Harija Potera" filmās. 2011. gadā viņa uz laiku mācības pārtrauca, jo bija jāpiedalās pēdējās "poteriādes" filmas reklāmas pasākumos. Emma studē angļu literatūru un šogad universitāti absolvēs.

Vatsone bija nolēmusi kādu brīdi atpūsties no karjeras kino jomā un baudīt "normālu dzīvi" pēc tam, kad no 9 lūdz 21 gada vecumam bija pavadījusi "Harija Potera" filmēšanas laukumā. Aktrise arī sākusi apgūt jogas instruktores arodu.

"Es tikai nevēlos tādu dzīvi, kurā nevaru dzīvot savu dzīvi," intervijā žurnālam "Elle" Emma paudusi filozofisku domu. "Atceros, reiz lasīju Elizabetes Teilores teikto. Viņa pirmo skūpstu piedzīvojusi, iejūtoties tēlā filmēšanas laukumā. Mani tas šokēja. Nepameta doma, ja nebūtu pietiekami uzmanīga, šāda varēja būt arī mana pieredze, – ka pirmais skūpsts būtu brīdī, kad cenšos iejusties kādas citas tēlā."

Komentāri