Uzzini, kas patiesībā pievilina vīriešus!, Mixnews.lv

Uzzini, kas patiesībā pievilina vīriešus!

фото

Woman | 2014. gada 1. aprīlī plkst. 13:07

Jautājums, kā pievilināt stiprā dzimuma pārstāvjus, sievietēm vienmēr ir bijis saistošs. Tad, kas īsti piesaista viņu uzmanību? Zemāk izlasīsiet svarīgu informāciju, kas ļaus to izmantot kā savu ieroci, cīņā par sava izredzētā uzmanību.

Apģērbs

Apģērbs, kas uzjundī fantāzijas, izaicina - pats efektīgākais. Un tieši izaicina, koķetē, nevis paver skatienam. Apģērbam, nemainot firūras apjomus, jādod mājiens uz apaļumiem un izliekumiem sievietes ķermenī. Tas ir brīvi krītošs apģērbs ar uzsvaru uz vidukli, vijīgs, mīksts audums un apklātiem pleciem. Vīriešiem nepatīk: bezformīgas blūzes un kleitas, maisveidīgas bikses, kas karājas uz gurniem, bezkrāsains apģērbs, vecišķi lietišķie kostīmi un parāk atklāta sevis izrādīšana.

фото

Apavi

Kurpēm jāuzsver kājiņu skaistā forma. Īpašu labvēlību vīrieši izjūt pret sievietēm, kas tērptas augstpapēžu sandalēs ar atvērtiem purngaliem, sabo stila apaviem. Laiviņas, ir ērtas, bet vīriešu acīs tās neizraisa nekādu interesi. Kungiem nepatīk: masīvi apavi, gari un šauri purngali un platformenes.

фото

Frizūra

Gari un īsi mati. Tiesa, klasiski garie mati, "īstam vecim" liekas garlaicīgi, lielāku interesi viņā izraisīs: gari mati, kas saņemti copē, - frizūra, kas skatienam atklāj kakla līniju. Ja mati ir pusgari, tos ieteicams mazliet ieveidot, atstājot koķetu loku pie deniņiem. Un pats galvenais - vīrieši dod priekšroku DABĪGAI matu krāsai.

фото

Kosmētika

Galvenais pievilcīga meikapa noslēpums ir panākt, lai vīrietis domā, ka viņa izredzētā nekrāsojas vispār. Vīriešiem nepatīk nedabiskas ēnas un koši meikapi. Modernās "mitrās" lūpas dažiem kungiem izraisa asociācijas ar taukainību. Tāpat vīriešiem nepatīk mironīga izskata lūpu krāsa - melna, lillā, zila. Atcerieties, ka spilgti sarkana lūpukrāsa labi izskatās tikai filmās un uz žurnālu vākiem.

фото

Komentāri