Notiks tikšanās ar leģendāro aktirisi Lilitu Ozoliņu, Mixnews.lv

Notiks tikšanās ar leģendāro aktirisi Lilitu Ozoliņu

фото

Woman | 2014. gada 2. aprīlī plkst. 07:09

Kinoteātris "Kino Citadele" 16. aprīlī aicina uz tikšanos ar leģendāro aktrisi Lilitu Ozoliņu, kura projekta "Leģendu vakars" ietvaros iepazīstinās kinoteātra apmeklētājus ar savu skatījumu par kino kultūras attīstību Latvijā un atklās kino veidošanas aizkulišu notikumus.

Pasākuma laikā Andrejs Volmārs sarunā ar iemīļoto Latvijas kino aktrisi Lilitu Ozoliņu atskatīsies uz nopelniem bagātajām un kinokultūrai nozīmīgām kino filmām, tādām kā "Kad lietus un vēji sitas logā", "Ilgais ceļš kāpās", "Melnā vēža spīlēs", "Cīrulīši" u.c., kurās spilgtu meistarību atainojusi vakara viešņa.

Aktrise izteiks savu viedokli par kino attīstību Latvijā un iepazīstinās ar šī brīža aktuālākajām starptautiskajām filmām, kuras tiek augstu novērtētas visā pasaulē.

"Leģendu vakars" viesiem būs iespēja izteikt savu viedokli par apskatītajām tēmām, uzdot jautājumus leģendārajai kino aktrisei, kā arī iegūt balvas no kinoteātra "Kino Citadele".

Pēc kopīgām sarunām apmeklētāji kā pirmie iepazīsies ar piedzīvojuma drāmu "Noass", kurā galvenās lomas atveidotājs ir ASV Kinoakadēmijas balvas "Okars" ieguvējs Rasels Krovs.

"Leģendu vakars" ir nebijis kino projekts senioriem, kurā ik reizi vecāka gada gājuma cilvēkiem tiek sniegta iespēja tikties ar kādu no Latvijā iemīļotiem, leģendāriem kino aktieriem vai režisoriem, uzzināt interesantus faktus par kino veidošanas aizkulisēm, iepazīt tuvāk mūsdienu kino kultūras attīstību un uzdot sev interesējošus jautājumus vakara viesim.

Projekta pirmo pasākumu atklāja Latvijā mīlētā un leģendārā aktrise Olga Dreģe, iepazīstinot pasākuma viesus ar jaunāko latviešu mākslas filmu "Džimlai Rūdi Rallallā!".

Foto: dailesteatris.lv

Komentāri