Rīgā sagaidāms Pink Floyd šovs - Brit Floyd (VIDEO), Mixnews.lv

Rīgā sagaidāms Pink Floyd šovs - Brit Floyd (VIDEO)

фото

Woman | 2014. gada 2. aprīlī plkst. 12:30

Koncertzālē "Palladium" būs skatāms pasaulē labākais leģendārās grupas "Pink Floyd" šovs - "Brit Floyd". Klātesošie, 2. oktobrī, varēs baudīt iespaidīgu koncertu ar mūziku no visiem četrpadsmit grupas albumiem žilbinoša gaismu un lāzeru šova pavadījumā, informē koncertaģentūra FBI.

фото

Kopš 2011. gada šovu skatījuši jau vairāk nekā miljons cilvēku visā pasaulē. Rīgā "Brit Floyd" piedāvās trīs stundu garu muzikālu ceļojumu "Discovery", kura laikā hronoloģiski tiks atspoguļota leģendārās grupas "Pink Floyd" daiļrade no 1967. - 1994. gadam.

фото

Koncertšovs nosaukts "Pink Floyd" jaunākās ierakstu kolekcijas "Discovery" vārdā, un tajā iekļauts materiāls sākot ar Sida Bareta (Syd Barrett) sešdesmito gadu psihodēliskā popa albumu "The Piper at the Gates of Dawn" līdz pat deviņdesmito gadu "The Division Bell", un, protams, arī pārējie ieraksti, ko "Pink Floyd" radīja laikā starp šiem diviem darbiem.

фото

Koncertšovā būs iespējams izbaudīt līdz sīkākajai notij precīzu dziesmu skanējumu, kā arī citus skaņdarbus, kas iekļauti vienā no visu laiku labākajām izlasēm mūzikas ierakstu vēsturē.

Kā neiztrūkstoši elementi “Brit Floyd” koncertšovā būs arī “Pink Floyd” raksturzīmes - izgaismota arka un aplis ar gaismu šovu, kas papildināti ar oriģināliem videoklipiem un jaunām animācijām. Tie veidoti, iedvesmojoties no ilggadējā “Pink Floyd” sadarbības partnera Storma Torgersona (Storm Thorgerson) mākslas darbu dizainiem.

Foto: britfloyd.com

Komentāri