Dīdžejmeitene Liene Ušakova palielinājusi krūtis (FOTO), Mixnews.lv

Dīdžejmeitene Liene Ušakova palielinājusi krūtis (FOTO) (2)

фото

Woman | 2014. gada 2. aprīlī plkst. 12:55

Dīdžejmeitene un topošā fitnesa modele Liene Ušakova jeb Seksīgā Lee, kura aizvadītā gada rudenī laida pasaulē dēliņu Frederiku, nekad nav slēpusi, ka skaistuma vārdā būtu gatava gulties arī zem skalpeļa, un šķiet, ka šonedēļ viņa beidzot piepildījusi savu ilgi loloto sapni – jaunā māmiņa palielinājusi krūtis, raksta "delfi.lv".

фото

Pēdējā laikā Liene kļuvusi par treniņu un veselīga dzīvesveida piekritēju - svaru un smagumu cilāšanas dēļ Lee kļuvusi par visnotaļ muskuļotu būtni, kas arvien vairāk līdzinās profesionālam kultūristam, un fiziskās aktivitātes dīdžejmeitenes ķermeni padarījušas krietni vien vīrišķīgāku, nekā daba devusi.

Lee jau sen loloja sapni par silikona implantiem, un pirms trīs gadiem Liene atklāja, ka viens no viņas lielākajiem sapņiem ir palielināt krūtis, bet 2012. gada rudenī dīdžejmeitene sociālajos tīklos pat uzsāka ziedojumu vākšanu, lai viņa beidzot varētu veikt kāroto operāciju.

Šī akcija neguva gaidīto atsaucību un runas par implantiem nedaudz pieklusa, taču šonedēļ Lee tīmekļa vietnē Instagram negaidīti publicējusi foto (attēlā), kas liek domāt, ka viņa beidzot tomēr veikusi krūšu palielināšanas operāciju.

Bildē nofotografēta tikai krūšu daļa, un skaidri redzams, ka nesen veikta operācija, jo dekoltē zona un krūtis ietītas apsējos un nosegtas ar ļoti pieguļošu audumu, kādu plastiskie ķirurgi rekomendē pacientiem, lai ātrāk sadzītu brūces un ķermenis pieņemtu implantus.

Tiesa, nekādus sīkākus komentārus vai paskaidrojumus Liene pie attēla nav sniegusi, un bildi viņa papildinājusi ar lakonisku tekstu - finally jeb "beidzot".

Šis foto Lee draugu un paziņu lokā tika uzņemts ar neviltotu sajūsmu un interesi, un topošā fitnesa modele tika apbērta ne tikai ar komplimentiem, bet arī jautājumiem, kuros ļaudis aicināja atklāt sīkākas notikuma detaļas.

Vēlāk Liene šo foto no sava "Instagram" profila izdzēsa, bet jācer, ka tas nav bijis vien pirmā aprīļa joks sekotāju izāzēšanai un Seksīgā Lee tiešām tikusi pie jaunām krūtīm.

Komentāri 2