"Seksa fobijas" vai 14 nestandarta seksa veidi (FOTO), Mixnews.lv

"Seksa fobijas" vai 14 nestandarta seksa veidi (FOTO)

фото

Woman | 2014. gada 4. aprīlī plkst. 11:05

Visiem ir zināmi standarta seksa jēdzieni: sieviete, vīrietis un viņu attiecības. Tomēr sekss mēdz būt arī savādāks. Pierastajam seksa jēdzienam ir vairāki, maigi sakot, "atzari".

фото

Mobilofobija

Nevaldāms seksuāls uzbudinājums no visa, kas saistīts ar mašīnām. Apmātie ar mobilofobiju vienmēr izjūt nepārvaramu vēlmi nodarboties ar seksu uz mašīnas kapota, aizmugurējā sēdeklī vai braucot lielā ātrumā. Daudzi atzīstas, ka uzbudinājumu izjūt pat vadot automašīnu.

фото

Ursusagaļmatofolija

Seksuālās rotaļas ar plīša mantiņām, jeb pūkainu zvēriņu kostīmu izmantošana lomu spēlēs. Uzbudinājuma sasniegšanai tiek izmantoti dažādu dzīvnieku kostīmi - lāči, zaķi, lapsas.

фото

Hibristofīlija

Nekontrolējama dzimumtieksme pret sliktajiem zēniem un meitenēm, parasti noziedzniekiem. Sievietēm - vājība pret sliktajiem zēniem, vīriešiem, otrādi, - pret sievietēm-noziedzniecēm.

фото

Katoptronofīlija

Tieksme nodarboties ar seksu tikai spoguļa priekšā. Ja esat kādreiz izmantojuši spoguli intīmās dzīves izkrāsošanai, tas neskaitās.

Olafaktofīlija

фото

Seksuāla apmierinājuma gūšana no dažādiem aromātiem un smakām.

фото

Pigmalionisms

Visbiežāk novērojama vīriešiem, bet mēdz būt izņēmumi. Šī mānija novērojama frīkiem, kuri seksam izmanto manekenus, statujas, ar rokām darinātus objektus. Nosaukums seksuālajai novirzei radies pateicoties tēlniekam Pigmalionam, kurš iemīlējās paša radītajā skulptūrā.

фото

Makroginofīlija un mikrofīlija

Daži vīrieši mīl lielas sievietes: seksuāla tieksme pēc lieliem cilvēkiem un lielām lietām, tajā skaitā milzīgiem daiļā dzimuma orgāniem: lielas krūtis un ģenitālijas. Citiem patīk mazākas sievietes un lietas: tieksme pēc miniatūriem cilvēkiem un maziem priekšmetiem.

фото

Agonofīlija

Iedomāta cīņa un vardarbība. Jebkādas maiguma izpausmes ir tabu. Pļaukas, kodumi un skrāpējumi tiek papildināti ar kliedzienu "Nodari man sāpes". Var arī ar skaļu raudāšanu - "Sit mani!".

фото

Dakrifīlija

Sekss ar aizsietām acīm. Scenārijs "bende - upuris". Bendes lomu parasti uzņemas vīrietis. Bende necilvēciski kliedz uz upuri (sievieti) piespiežot viņu raudāt, lai pēc tam apskautu un samīļotu histērijā drebošo upuri.

фото

Somnofīlija

Vēlme pēc dzimumakta ar guļošu partneri.

фото

Naratofīlija

Baudas gūšana no erotisku stāstu klausīšanās.

фото

Skoptofīlija

Baudas gūšana slepus skatoties, kā kopojas citi cilvēki. Parasti to sauc par lūrēšanu.

фото

Andromimetofīlija

Tieksme pēc sievietēm, kas ģērbjas un izturas kā vīrieši. Tostarp transseksuāļi.

фото

Troilisms

Viņš vai viņa, sasniedz baudu skatoties, kā partneris mīlējās ar citu cilvēku.

Komentāri