Sieviete iztērē 25 000 dolāru, lai kļūtu par Dženiferas Lorensas kopiju, Mixnews.lv

Sieviete iztērē 25 000 dolāru, lai kļūtu par Dženiferas Lorensas kopiju (2)

фото

Woman | 2014. gada 3. aprīlī plkst. 21:34

Filmas "Bada spēles" zvaigznes Dženiferas Lorensas fane, 30 gadus vecā amerikāniete, kura sevi sauc par Kitiju, iztērējusi 25 000 ASV dolāru plastiskajām operācijām, lai kļūtu līdzīga iecienītajai slavenībai.

Kitijai, kura ir septiņus gadus vecāka par Lorensu, tika veiktas virkne operāciju, tai skaitā krūšu palielināšana, raksta medikforum.ru.

фото

Profesionālā suņu dresētāja Kitija audzina piecus gadus veco dēlu un brīvā laika viņai ir maz. Tāpēc visas procedūras viņa nolēma veikt vienā reizē un vispārējā anestēzijā. Operācija ilga sešas stundas un ar rezultātiem Kitija ir apmierināta. Tagad viņa jūtas gandrīz kā zvaigzne.

"Protams, ka esmu līdzīga Dženiferai Lorensai. Es biju viņai līdzīga vēl līdz operācijai, bet tagad mani laikam uz ielas noturēs par viņu, kas ir ļoti patīkami. Neredzu neko sliktu tajā, ko izdarīju. Katram cilvēkam ir sapnis, bet man bija sapnis izskatīties kā Dženai. Tagad sapņošu par kaut ko citu," sacīja Kitija.

фото

Plastikas ķirurgs Frenklins Rouzs, kas veica operāciju Kitijai, nemaz nebija pārsteigts par savas pacientes vēlmēm.

"Pie manis regulāri nāk sievietes, kas lūdz, lai uztaisu viņām lūpas kā Andželīnai Džolijai, uzdāvinu Skārletas Johansones vai Meganas Foksas krūtis. Ja paciente ir psihiski vesela un maksātspējīga, viņai ir tiesības izskatīties tā, kā viņa grib," sacīja Rouzs.

Foto: medikforum.ru

Komentāri 2
Džordžspirms 4 gadiem
Galvenais, ka pati ir svēti pārliecināta, ka ir :D
LOLOpirms 4 gadiem
nu vispār nemaz nav līdzīga! :D