Dženifera Lopesa par rekordlielu summu nopērk televīzijas kanālu, Mixnews.lv

Dženifera Lopesa par rekordlielu summu nopērk televīzijas kanālu

фото

Woman | 2014. gada 8. aprīlī plkst. 08:35

Pirms pāris dienām tika pārdotas tiesības kļūt par mūzikas kanāla "Fuse" īpašnieku. Par galveno Holivudas aktrises un dziedātājas Dženiferas Lopesas sāncensi šajā izsolē kļuva viņas bijušais draugs Puff Daddy. Holivudas dīva neatstāja viņam ne mazākās cerības, kad bijušajai kanāla vadībai piedāvāja par 26 miljoniem dolāru vairāk nekā reperis.

Liekas, ka viņa bija gatava uz visu, lai neļautu reperim uzvarēt. Tādejādi televīzijas kanāls Lopesai izmaksāja 226 miljonus dolāru.

Jāpiebilst, ka Lopesa jau ir televīzijas kanāla "NuvoTV" īpašniece un, pateicoties savam jaunajam pirkumam, viņa palielinās savu mediju ietekmi.

"Mūzika – tā ir mana pirmā mīlestība, tāpēc "Fuse" nopirkšana man ir ļoti svarīga. Forši, ka ar "Fuse" un "NuvoTV" mums būs iespējas pārraidīt plašu raidījumu spektru un popularizēt Latīņamerikas kultūru," pastāstīja dziedātāja.

Turklāt Lopesa ne pirmo reizi demonstrēja savu izlēmību un stingro raksturu. Attiecības ar reperi, kuras ilga vairāk nekā divus gadus, beidzās tieši viņas iniciatīvas dēļ. Reperis vairākkārt mēģināja atgūt Lopesu, taču bezcerīgi.

Komentāri