Keita Midltone publiski tiekas ar puskailiem vīriešiem (FOTO), Mixnews.lv

Keita Midltone publiski tiekas ar puskailiem vīriešiem (FOTO)

фото

Woman | 2014. gada 8. aprīlī plkst. 15:12

Pirmdien, 7.aprīlī, Kembridžas hercogiene Keita Midltone ar profesionālu karalisku smaidu uz lūpām spieda roku puskailiem, tetovētiem maoru karavīriem Jaunzēlandē, kur Velingtonas valdības mājā tikās ar maoru pārstāvjiem valdībā, raksta "dailymail.co.uk".

Sasveicinoties ar Jaunzēlandes maoru vecāko Luisu Moeru, Hiriju Hapi un citām augstu stāvošām personām, britu karaliskais pāris saņēma "hongi" - tradicionālo maoru sveicienu, paberzējoties ar degunu.

фото

фото

Princis Viljams ar Keitu satikās arī ar maoru karavīriem, kas ar kailām kājām stāvēja slapjā zālē. Diena bija lietaina, taču Keita lielāko daļu no oficiālās iepazīšanās laika pavadīja bez lietussarga.

фото

фото

фото

Velingtona ir Jaunzēlandes politiskais centrs, tajā atrodas parlamenta ēka, ministrijas un ārzemju vēstniecības. Jaunzēlandes pamatiedzīvotāji ir maori. Viņi Jaunzēlandē ieradās apmēram pirms 1000 gadiem no Polinēzijas. Maori ir pārstāvēti arī valdībā, kas cenšas viņus nodrošināt ar vienlīdzīgām veselības aprūpes, izglītības un darba iespējām, kuras viņiem iepriekš bija liegtas.

фото

Komentāri