Volejbolists Pļaviņš pēc dzemdībām sievai uzdāvina simtiem rožu (FOTO), Mixnews.lv

Volejbolists Pļaviņš pēc dzemdībām sievai uzdāvina simtiem rožu (FOTO)

фото

Woman | 2014. gada 9. aprīlī plkst. 12:54

2012.gada vasaras olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvēja, pludmales volejbolista Mārtiņa Pļaviņa (28) un viņa sievas Lienes Pļaviņas (26) ģimene ir kļuvusi par vienu meitiņu kuplāka, raksta "kasjauns.lv".

Mārtiņa un Lienes otrā meita, kurai dots vārds Eva, pasaulē nāca 28. marta vakarā, pulksten 22.05 Rīgas Dzemdību namā. Meitenīte piedzimstot svēra 3,780 gramus un bija 56 centimetri gara.

Portālam kasjauns.lv Mārtiņš Pļaviņš stāsta, ka dzemdību laikā bija kopā ar dzīvesbiedri - tāpat kā pirms četriem gadiem, kad pasaulē nāca pāra vecākā meitiņa Keita. Savukārt, atbraucot mājās no Dzemdību nama, Mārtiņš sievu pārsteidza, uzdāvinot 200 rozes.

фото

"Lai apsveiktu un iepriecinātu sievu pēc meitiņas Evas nākšanas pasaulē, sagādāju 200 rozes, ko saņemot, sieva pat apraudājās... Sajūtas, sagaidot pasaulē savu otro meitu, ir neaprakstāmas! Ļoti novērtēju arī sievas izturību un sapratni, jo man sportista karjeras dēļ bieži nākas atrasties ārpus mājām un nevaru diendienā būt kopā ar savām meitenēm," pastāsta godalgotais volejbolists.

Vaicāts, kā divu meitu tēvs pieņem jaunos ģimenes apstākļus, Pļaviņš smaidot saka. "Garlaicīgi nav. Ir jāpierod pie jaunā režīma. Keitiņa pa dienu ir dārziņā, bet brīvdienās jūtam, kad, kopš esam kuplākā skaitā, ir grūtāk. Bet, kad esmu treniņnometnēs, tad sievai ikdienas darbos palīdz arī mamma," piebilst Pļaviņš, kurš nākotnē neizslēdz iespēju kļūt par tēvu vēl kādai atvasei.

Foto: kasjauns.lv

Komentāri