Spēle ar nāvi: Modele jeb dzīvs skelets (VIDEO), Mixnews.lv

Spēle ar nāvi: Modele jeb dzīvs skelets (VIDEO)

фото

Woman | 2014. gada 10. aprīlī plkst. 16:24

Austrālijas top modele Kasija Van Den Dungena uz pārmetumiem par anereksiju atbildējusi, ka negrasās mainīties un pieņemties svarā. Jokdari Austrālijas augstās modeles nedēļas defilē nosaukuši par "Bada spēlēm", raksta ārvalstu mediji.

Nežēlīgie jociņi sākās, kad uz podiuma Aleksa Perrī tērpā iznāca 21 gadus vecā modele Kasija Van Den Dungena. Modele izskatījās baisi - ar ādu apvilkts skelets. Šokā bija ne tikai žurnālisti, bet pat modes skates viesi un interneta lietotāji.

Par slavenību modele kļuva 16 gadu vecumā. Viņa piedalījās "Australia's Next Top Model" modeļu atlases realitātes šovā. Tagad, 21 gadu vecumā skaistā meitene ir kļuvusi par māti, un ir viena no slavenākajām Austrālijas modelēm.

Tik neprātīgi kaulaina modele nekad nav bijusi. Tagad viņas vaigi un kājas vairāk atgādina kaulus, kas apvilkti ar ādu. Uz pārmetumiem sociālajos tīklos, ka viņa izskatās, kā izbēgusi no koncentrācijas nometnes, meitene asi atbildēja: "Es mīlu savu darbu, mīlu ēdienu un dievinu to, kā izskatos. Samierinieties ar to."

Šos vārdus viņa uzrakstīja, komentējot fotogrāfiju, uz kuras redzami meitenes mugursoma, kurā atrodas augļi, kruasāni un minerālūdens pudele.

фото

Tiesa, atbilde neapmierināja kritiķus, kuri joprojām apvaino modeli anoreksijas reklamēšanā un pieprasa aizliegt Kasijai parādīties uz podiuma, kamēr jaunkundze nepieņemsies svarā.

"Ak, Dievs, tas bija šausmīgi. Kad ieraudzīju tās kājas, es gandrīz nenomiru. Uzreiz piezvanīju Kasijas aģentam un pajautāju, kāpēc tā meitene staigā pa podiumu, ja viņas vieta ir slimnīcā," komentē Austrālijas "Marie Claire " žurnāla redaktore Džekija Franka.

фото

Foto: facebook.com/Cassi van den Dungen Fan Page

Komentāri